Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Eltűnt a macskám, mi...

SOS! Eltűnt a macskám, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Benti cicus és ő a mindenem. Ki mentem zuhanyozni és mire vissamentem a szobámba sehol nem találtam. Annyira kétségbe vagyok esve. Megnéztem mindenhol, zötgettem neki kaját, kitettem a játékait. Fél órája sehol nincs. Ajtók minden zárva van így nem tudom hova bújhatott. Próbáltam hívni is de semmi. Soha nem tűnt még el ennyi időre. Hófehér lány cicus. Egyszerűen nem értem hova tűnhetett, mikor minden ajtó és ablak csukva volt. Nálatok volt ilyen? Nagyon remélem előkerül.

2020. dec. 5. 21:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen helyekre tudnak bemászni. Én is találtam már meg bezárva a szekrénybe (nyávogott hogy engedjem ki) és a pincében a működő kazán alá bebújva. Innen pont láttam mikor előjött nagy békésen nyújtózkodva, ráadásul sokszor vissza is ment oda aludni telente. Azóta sem értem hogy bírta ott a hőt, mindig tűzforró volt utána a bundája.
2020. dec. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

köszönöm az aggódásokat és a kommenteket :)

azóta szerencsére nem tunt el még. de mostmár tudom hol keressem majd :D

2020. dec. 7. 04:00
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szereti magát behajthatni a könyvek mögé. Amikor előjön, akkor szoktam arra gondolni, hogy takarítani kéne, mert mindig teljesen poros lesz.
2020. dec. 7. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

enyém is szeret a könyvek mögött lapulni, amikor kicsi volt, én is teljesen kétségbe voltam esve, hogy hová tűnt. de szedtem össze "takarítani még jó lesz" rongyok közül a kazánházban, és szedtem ki a kandallóból a hamuból. úgy kellett leporolni a bundáját :-D


na igen, takarítás..a radiátorok alatt is szeretnek mászkálni, és mindig megállapítom, hogy pókhálózni kéne..

2020. dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
A miénk még kb 4 órája sem volt itt, mikor szőrén-szálán eltűnt. Se szekrényben/amögött, se mosógép, se doboz, se semmi. Az ágyneműtartóból került elő, amin egy kb 4-5 cm-es rés volt, azt szépen kaparászva kihúzta magának annyira, hogy beférjen. :)
2020. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fél órát keresed a fekete macskát,aki amúgy ott fekszik a fekete ágyneműn,de észre se veszed, ő meg nem reagál, hiába is hívod.

Mindig félek,hol vannak, aztán kiderül,hogy valahol alszanak és nem érnek rá velem foglalkozni.

2020. dec. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!