Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segitség! A cicám hányt(?)

Segitség! A cicám hányt(?)

Figyelt kérdés
kb. 3.5 hónapos cicám van, 2 hete van nálunk. Ma arra keltem,hogy hányt. Nem volt darabos ilyen fehéres volt és nem volt sok. Tegnap takarítottam az almát semmi furcsa nem volt benne. Enni is eszik rendesen, annyi volt, hogy hétfőn többet aludt mint szokott.
2020. dec. 17. 08:30
 1/7 kicsibarany ***** válasza:
100%
Pontosan miben is kérsz segítséget? Egy alkalommal nem foglalkoznék, bármit összeehetett. Ha nem múlik, vidd el orvoshoz.
2020. dec. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy alkalommal tényleg nem érdemes foglalkozni. Az ember akkor hány, amikor valami baja van, a macskáknál viszont ez természetes, akkor van baj, ha túl gyakori eset, vagy mellé még bágyadt is, esetleg találsz benne valami szokatlant.

Ha meg kijárós, akkor főleg normális, mert füvet esznek, tisztítják a gyomrukat.

2020. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz most jutott eszembe, hogy tegnap véletlen evett egykis popcornt. Hát tulajdonképpen amire válaszoltál, hogy esetleg valami nagyobb probléma lehet.
2020. dec. 17. 10:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld meg, nem viselkedik-e máshogy (többet megy az alomra, pl hasmenés, nem eszik, nem iszik, többet fekszik, netán még egyszer hány stb). Ha nem, akkor az is lehet, hogy csak a saját szőrét hányta ki, hiszen állandóan tisztogatják magukat.
2020. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van macskafüve? A cicák attól is hányhatnak hogy összeáll a szőr a gyomrukban.
2020. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Pacsi, én is ma arra keltem, hogy hányik a cicám ...

De ő azért, mert tegnap este megette az alutasakos kajájának a zacskóját, azt hányta ki ...

2020. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a macskák még attól is képesek hányni, ha túl gyorsan esznek, márpedig ez elég gyakori eset. :D Szóval ne aggódj, tuti nem lesz baja, ha tényleg csak egyszer hányt, és amúgy nincs más tünete.
2020. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!