Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kell/szabad egy macskának...

Kell/szabad egy macskának salátát adni minden nap?

Figyelt kérdés

A macskafű nem jött be, mindig kiszárad vagy kirohad. Élő növény nálam nem marad életben.


A konyhakész salátát imádja a macsek, illetve a répa levelet, de az télen nincs.


A kérdésem kétoldalú:

Kell-e minden nap?

Szabad-e minden nap?



#macska #saláta #Répalevél
2020. dec. 18. 09:02
1 2
 11/12 Kecskeember ***** válasza:

8. vagyok, édesanyám állatorvos, és még a macskát se kelett temetni 9. Az akkor van ha már komoly a gond és több zöldéseget eszik mint húst.

És 10. Igen, jó vitaminforrás, néha tényleg nem árt adni neki 2-3 naponta egy szelet paradcsomot, vagy a kérdező miatt salátát, nem okoz a bélrendszerének kárt,és mivel még nem egybe jött ki a macskámból a paradicsom, hogy "nem tudja megemészteni" ezért csak következtetek,de szerintem megtudja emészteni.

De azért megkérdezném a kérdezőtöl is, hogy egybe jött ki a saláta a végbélnyíillásán. :)

2020. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Az enyém más zöldséget is szokott enni. Főzve minden zöldséget imád, nyersen salátán kívül répa, cukkini, spenót, káposzta, cékla, amiket eddig próbáltunk és szeret.

Nem kap sokat, de mindennap kér, mert amúgy is gyomorbajos és jót tesz neki. Ellenben szó szerint egy csipetnyi kenyérfélétől hasfájást kap, néhányszor evett mielőtt rájöttünk, hogy mi a baj, többet el se fogadta. Tudja mi kell neki. Ha pár napig nem kap zöldséget, már nem eszik olyan jól, mert érzi, hogy kell neki.

2020. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!