Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csalódtam egy emberben, ti is...

Csalódtam egy emberben, ti is csalódtatok volna?

Figyelt kérdés

Az illetőnek a macskája két hónap alatt elpusztult, látszott rajta hogy beteg.

Mikor én is megtudtam,hogy a cicának nincs étvágya ,lefogyott ,felajánlottam hogy elviszem dokihoz , ez nem jatèk,nagyobb baja is lehet. De elutasították, hülyének néztek ( amúgy is mindenki tudja rólam milyen macskamániás vagyok, sokat tájèkozódok a macskákról,macskatartásrol stb)


Végül nem kapott a cica orvosi ellátást, arra hivatkozva nagyjából eszik van étvágya. De igazi azt elismerte a gazdi hogy látszik rajta valamilyen szinten hogy nem a régi,kedvtelen.

Mikor halála előtt egy nappal láttam a macskát, ledöbbentem, fele akkora lett mint volt :( mellette viszont nagyon szeretet éhes. Nagyon bújt hozzám, én már lélekben temettem. Egyfolytában az olembe volt, szeretgettem. Szinte csak rá figyeltem, mikor náluk voltam vendégségben

Éreztem H itt baj lesz.

Több éves cicarol van szó.Evek óta ismerem őket. Mindig is fontos volt nekem, mindig szóltam ennek a gazdának ha valami kis tanáccsal segíthettem. Vettem a cicának ezt azt. Bútort, kaparófát. Aggódtam érte.

Az biztos nem a kora miatt pusztult el,hanem valami fertőzés állhatott a háttérben. De nem tudhatjuk biztosra,mert ezek ha.sz.tak elvinni dokihoz. Pénzre hivatkozva.



És most benyögi a csodálatos gazdi,hogy venni akar fajtatiszta macskát. Valami szépet és fiatalt,kölyköt ...hogy nehogy hamar meghaljon vagy mi.



Értitek? Fajta tiszta szép macskára lenne pénze de amikor a régi beteg macskájara kellet volna költeni arra meg nincs pénze



#pénz #Sekélyes ember
2021. febr. 21. 15:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%

Pénzre nem kell hivatkozni, ha beteg az állat el kell vinni dokihoz. Ha nincs pénz, lehet kölcsön kérni barátoktól, legtöbb állatorvosnál van részletfizetési lehetőség is.


:(


Az is érdekes, hogy akkor miből van pénze macskát venni/tartani megint.

2021. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Szoba cica volt egyébként :(

Kissè agresszív, de egy két hónapig én vigyáztam rá ,és sikerült picit alakitani a szemlyisegen.

Az a se tetszett hogy mindig inzultálták kézzel lábbal "játékból", aminek az lett az eredménye hogy nem lehetett simogatni.

Mikor nálam volt ezt a szokást felhagytuk, és kezes bárány lett. Megismerte az simogatast, jutalmaztam mikor nem harapott meg.Mintha kicserèltèk volna.

De sajnos visszaadtam a gazdinak. És már nincs közöttünk.

Ott ha bármi probléma volt vele, akkor megvertèk. Néha nem az alomba vègezte a dolgát verést kapott.

2021. febr. 21. 16:19
 13/29 anonim ***** válasza:
85%
Ezeknek a rohadt állatkínzóknak akkor minek macska?!
2021. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Meg fogom kérdezni, ha szóba kerül. Szerintem meg fog sertődni, vagy annyira nincs önkritikája hogy észre se fogja venni,mennyire megvetem.
2021. febr. 21. 16:21
 15/29 anonim ***** válasza:
90%
Miért adtad vissza nekik? :(
2021. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%

Jézusom, ez szörnyű. Én is nagyon szeretem a cicákat, és ezt borzalmas volt olvasni. Ha ennyire nem foglalkozott vele, akkor miért nem adta oda neked? Láthatólag semmi szüksége nem volt szerencsétlen állatra, nálad pedig jó helyen lett volna, az ilyen ember önző és buta.

Valahogy, ha tudod, próbáld meg megakadályozni, hogy vegyenek egy új cicát, mert félő, hogy neki is ilyen sorsa lesz. :(

2021. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Megszakitanám vele minden kapcsolatot, és meg is mondanám, hogy ezért.
2021. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
100%
SZEGÉNY CICA!
2021. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Abszolút egyetèrtek. Nekem ez egy fontos szűrő. Már hónapok teltek el, de még mindig gyászolom a cicát. Nem tudtam megbèkèlni, azért is muszáj volt kiírnom magából. Most hallottam még nemrég hogy akar venni fajtatiszta macskát. És ezt már nem bírom feldolgozni.

Ezelőtt elkonyveltem annak,hogy oké nem volt pénzük okè buták. De ez, hogy akár egy újat és szépet venni. Mint valami lakás dísz, mint valami tárgy

2021. febr. 21. 16:55
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Minél több àllatot ismerek, annàl inkàbb csalódok az emberekben. Falun èlek, sok ilyet làtok . Van aki azt sem tudja hány cicàja van, volt. Csak jönnek mennek, szaporodnak. Hetente 2-3 gazdàtlan kutyát szedünk össze, akikèrt senki sem jelentkezik. Àllatvèdőkhöz kerülnek. Volt főnököm vett egy "ócsó" Husky-t, persze szapis, szerinte fajtatiszta , és tökèletes neki a kenel, amibe èl. Csak azért, hogy fialjon, és eladja. Én vagyok a helyi hülye csaj, amiért ezeken az àllatokon segíteni akarok, mert miért nem emberen segítek..az ember tudja irànyítani a sorsàt, ezek a szerencsètlen àllatok nem. Örülnek ha enni kapnak sok helyen. Egy egy ilyen nap után, csak arra vàgyok, hogy megöelgessem a kutyám, aki szintén csak udvari mix- kènt született valahol.
2021. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!