Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csalódtam egy emberben, ti is...

Csalódtam egy emberben, ti is csalódtatok volna?

Figyelt kérdés

Az illetőnek a macskája két hónap alatt elpusztult, látszott rajta hogy beteg.

Mikor én is megtudtam,hogy a cicának nincs étvágya ,lefogyott ,felajánlottam hogy elviszem dokihoz , ez nem jatèk,nagyobb baja is lehet. De elutasították, hülyének néztek ( amúgy is mindenki tudja rólam milyen macskamániás vagyok, sokat tájèkozódok a macskákról,macskatartásrol stb)


Végül nem kapott a cica orvosi ellátást, arra hivatkozva nagyjából eszik van étvágya. De igazi azt elismerte a gazdi hogy látszik rajta valamilyen szinten hogy nem a régi,kedvtelen.

Mikor halála előtt egy nappal láttam a macskát, ledöbbentem, fele akkora lett mint volt :( mellette viszont nagyon szeretet éhes. Nagyon bújt hozzám, én már lélekben temettem. Egyfolytában az olembe volt, szeretgettem. Szinte csak rá figyeltem, mikor náluk voltam vendégségben

Éreztem H itt baj lesz.

Több éves cicarol van szó.Evek óta ismerem őket. Mindig is fontos volt nekem, mindig szóltam ennek a gazdának ha valami kis tanáccsal segíthettem. Vettem a cicának ezt azt. Bútort, kaparófát. Aggódtam érte.

Az biztos nem a kora miatt pusztult el,hanem valami fertőzés állhatott a háttérben. De nem tudhatjuk biztosra,mert ezek ha.sz.tak elvinni dokihoz. Pénzre hivatkozva.



És most benyögi a csodálatos gazdi,hogy venni akar fajtatiszta macskát. Valami szépet és fiatalt,kölyköt ...hogy nehogy hamar meghaljon vagy mi.



Értitek? Fajta tiszta szép macskára lenne pénze de amikor a régi beteg macskájara kellet volna költeni arra meg nincs pénze



#pénz #Sekélyes ember
2021. febr. 21. 15:20
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Ez az embert akiről írtam, van egy álma.

Tudja mi az a szaporító, sajnálja is az ilyen kutyákat.

De szerinte macskánál ez rendben van. O is akár egy szép fajta tiszta macska párt magának és eladni őket gyorsan. Pénz akar belőle.


De ezt nem nekem mondta csak fél füllel hallgatoztam...

2021. febr. 21. 17:00
 22/29 anonim ***** válasza:
6%
Ha ez a legnagyobb gondod akkor soha többé ne dugj azzal az emberrel és minden megoldódik!
2021. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Zavar,ha a szívemre veszem az állatok sorsát? Nem dugtam vele.

Másfajta kapcsolatban állok vele.

2021. febr. 21. 17:28
 24/29 anonim ***** válasza:
32%

Csak fél füllel megjegyzem, hogy a macskaszaporítókra is rá fognak szállni, nem csak a kutyásokra.

Ha szaporítani akar, pénzért, a nyulat ajánlom. Gyorsan van belőle jó pénz.

2021. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hagyjad már, fajtatiszta macska... persze.


Ezt is leszrta, azt is le fogja. Sok helyütt ez így megy, a macska fogyóeszköz, ha már öreg vagy valamiért nem tudja tenni a dolgát, egyszerűen kidobják/megölik, és szereznek új, fiatal állatot.


Ez van, és ezzel nem tudsz mit tenni, mert egyfajta berögzült, elfajzott gondolkodás.

2021. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszi hogy majd a fajtatiszta mindig egészséges marad. Vannak fajta betegségek is..

Majd az tuti hamarabb meg fog halni, mert ugyanúgy nem viszik dokihoz.


Amúgy meg az ilyenek pattognak a facen hogy ingyen akarnak / nagyon oooccón macskát mert meghalt az előző, és jhajjj de hiányzik a pujának is a cica.

Karácsony fele hirdettem egy cicát, de rengetegen a puja miatt féláron akarták :) Köszöntem, még dupla áron se adtam volna ilyen tirpákoknak.

2021. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem vagyunk gazdagok, de ha baj van a cicáinkkal, kettő is van, bentiek, akkor amint tudom már viszem is őket az orvoshoz. Igen, az ilyen embereknek nem való állat.
2021. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Nagyon megbántam,hogy visszaadtam. Egész életemben végig fog kísèrni. Sose fogom elfelejteni :(
2021. febr. 22. 21:40
 29/29 anonim ***** válasza:
75%
26-os, nem is értem. Az ilyen az élelmiszerboltban is alkudik a kajára, mert a pujának viszi?
2021. febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!