Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska székrekedés?

Macska székrekedés?

Figyelt kérdés

A 2 éves kandúr cicám kapott tegnap reggel antibiotikumot, étvágyjavítót(kevesebbet eszik most mint előtte) és gyulladáscsökkentőt. Meg egy gallért ami nemigazán jön be neki. Azóta nem pisil, nem kakil. Sokat iszik és eszik azért. Mit lehet adni neki ilyenkor? Durcolax van itthon de nem hinném hogy az jó lenne neki. Ha holnap se lesz semmi akkor csütörtökön vissza viszem a dokihoz. Paraffin olaj és olívaolaj sajnos nincs itthon.

Kedvetlen szegénykém, alszik egész nap, nem tudja megszokni a gallért, egy hatalmas seb van a lábán.



2021. márc. 9. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
vedd le rola picit a gallert es felugyeld h ne nyalja magat. lehet h a galler miatt nem megy alomra. bar elobb utobb tuti rajon... sztem 2-3 nap meg nem a vilagvege a mi macskanknal is elofordult mar h 2-3 napig nem volt semmi kaki.. bar o pisilt mellette.. semmikepp nemjo ha 3 napnal tovabb nincs "produktum" plane ha mellette eszik...
2021. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azóta hogy van a cica? 1-2 napig nem kell aggódni, ha nem kakilt, de ha még mindig fennáll a probléma, vidd el orvoshoz!
2021. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aznap éjszaka hányt szegénykém, nagyon sokat. Nagyon szomorú rossz kedvű volt. Levettem róla a gallért és kivittem egy kicsit, utána sokkal jobban lett. Mostmár a sebe is nagyon "szép". Nagyon jól van.:)

Köszönöm a segítséget!

2021. márc. 15. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!