Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap elszökött a cicám......

Tegnap elszökött a cicám... Van még esély hogy hazajön?

Figyelt kérdés

Tegnap 6 óra óta nincs itthon... Tudom, ez még nem sok idő, de még soha nem volt ennyi ideig távol... Biztos vagyok benne hogy hazajön, de nagyon féltem hogy vmi baja esett...

Tavaly november óta van nálam,

kb 6-7 hónapos kislány. Április elején mennek ivartalanításra a másik lány cicával... Ma még át megyek a szomszédhoz, hátha véletlen becsukták valahova, vagy egyszerűen csk pihenget... Az úton nincs elütve! De nagyon féltem mert máskor ha hívtuk azonnal jött, nagyon barátságos és szívós macsek.


2021. márc. 12. 08:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egyébként meg egész nap itthon vagyok, kint vagyok velük, és beszoktuk hozni őket, aztán ők kéreckednek ki... Lehet hogy meglehetne tanítani nekik hogy bent legyenek, de sztem ez nem a természetes élőhelyük... Javítsatok ki, ha nincs igazam...
2021. márc. 12. 09:29
 12/20 anonim válasza:
89%
A macskáknak ilyet megtanítani nem tudsz.:) Makacsok, ha ők nem akarják, akkor nem maradnak bent. Egyébként egyetértek veled, én sem vagyok a bezárás híve. Nálunk is kinti-benti macskák vannak, ha akarnak kimennek, ha akarnak bejönnek.
2021. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, jó kiscicázást!

Amúgy a macska, ha akar, a házfalon is felmászik. Rengeteg videó van róla a neten.

2021. márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam igazi macskabiztos kerítést. Még a szomszédom kutyája is két hét alatt megtanulta a 3 méter magas lebetonozott drótkerítést átmászni. Kamera-felvételen látszott, mint más a létrát, úgy használta. A befelé hajló tetején valódi cirkuszi mutatványt csinált.
2021. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Hazamegy nyugi!
2021. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Itthon van a cicus!:) Mind2 jól van, nagyon örültek egymásnak amikor hazajött!! Nagyon boldog vagyok!:)

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek további szép napot!

2021. márc. 12. 11:43
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen, Mondtam hazamegy!
2021. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Most már tartsd bent ivartalanításig, (ha ugyan még nem késő), utána már kevésbé fog csavarogni.
2021. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy igaz
2021. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Rendben:)
2021. márc. 12. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!