Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panelosok. Szoktátok sétáltatn...

Panelosok. Szoktátok sétáltatni a macskát?

Figyelt kérdés
Nemigazán láttam még senkit aki pórázra kötné a macskáját és úgy járkálna kint, lehet én vagyok az egyetlen?:D
2010. aug. 19. 13:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is leviszem, pár hónapja került hozzánk a maccs. Egy bokros, fás park van alattunk, ott szoktunk "járőrözni". Néha fog gyíkot is, de csak hurcolja egy darabig a szájában és elengedi, nem bántja. A kutyákkal (eddig még nem, remélem ezután sem) nem volt gond, sokkal már közelebbről is megismerkedett. Egyébként is mindenki pórázon viszi a kutyusát. Nem szoktam direkt arrafelé menni, ahol vannak és igyekszem olyan időpontokban lemenni, amikor kevesen vannak lenn.
2010. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Amikor lakásban laktam, vittem sétálni Yodát. Imádta. Csak a sok póráz nélküli kutyával van gond, egyszer nekünk támadt egy német juhász, a gazdája távolról kiabált, ne féljünk, nem bántja a kiskutyákat. Yodát a fejem fölé emeltem, de a kutya ugrált, és véresre harapta az egyik mancsát, mire a gazdája odaért. Nagyobb baja nem lett, csak két hétig nem akart sétálni.
2010. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve van egy 5 éves menhelyi ivartalanított kandúrom és őt szoktam néha (2-szer,3-szor hetente)levinni sétálni a kutyámmal.Amikor otthonhagyom olyan bánatosan tud nézni ahogy bezárom az ajtót és rohan 1000-rel, hogy lásson bennünket az erkélyről (3. emelet).Nagyszerűen közlekedik a pórázon,hámmal.Ismerős kutyákkal nincs gond.Füvezik,bogarászik,szimatol,karmot élesít.Séta után lenyugszik és végigalussza az éjszakát (mint egy kisgyermek)és nincs rohangászás,Forma 1,szekrényre ugrás, virág piszkálás,kötözködés a kutyával,ugrálás a kilincsre. Én a 2 gyermekemmel viszem le őket igy nem olyan ciki.Egyébként meg lesz...om!
2010. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
tegnap 15:23 vagyok [link]
2010. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:36


Ez tök jó!!!Milyen békéssen elsétálgat melletted a macsekod!=)Ritkán látni ilyet is..,gondolom nem az a félős fajta!

2010. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

énis szoktam

bár a macsi nem mindig értékeli :D

2010. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

tegnap 23:49-nek:

Valóban nyugodtan sétálgat, érdekes módon az egyedül haladó emberektől megijed, olyankor gyorsan lehasal. Mivel januárban az utcán találták, lehet, hogy bántották. A gyerekeket kifejezetten szereti, van nem messze egy játszótér, arra mindig el kell menni a hangok miatt :)) Előtte egy thai cicánk volt, na vele csak addig jutottunk, hogy ráadtuk a hámot, rögtön lefeküdt, "oszt annyi".

2010. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!