Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megőrülök! Mit csináljak?

Megőrülök! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A macskám elérte az ivarérett kórt. (Mindenképp ivartalanítva lesz, ha elmúlik a tüzelés)

Már tüzel kb 3.napja.

Azt tudni kell, hogy 100%ban házimacska kicsi kora óta a házban van (nyilván ki szoktam vinni pórázon)

Gondolom mindenki tudja, hogy ilyenkor fura hangokkal hívják a kandúrokat

DE! Amint kiviszem a házból abba hagyja és nem mozdul mellőlem! Nem csinál semmit, Próbáltam kint hagyni hátha csak zavarom, de semmi

Szóval az lenne a kérdésem, hogy mit csináljak hogy kint “akcióba” lépjen?



2021. márc. 21. 16:47
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

A fogamzásgátló tablettáról én is hallottam negatívat pozitívat egyaránt😫 ma már hívtam a dokit, nem vette fel azért írtam ide de hétfőn az lesz az első dolgom

Köszönöm a válaszokat:)

2021. márc. 21. 17:25
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Jajj kerdezo, ne legyel buta! Annyira csak nem feltheted, ha ekkora baromsagokat hordasz itt ossze, es kepes lennel pont most kizarni a macskat 🤦‍♀️

Amig tuzel, addig ki se vidd. Nem most szenved, hanem majd a jo kis betegsegektol fog, amiket elkap idegen kanduroktol parzas soran, plusz majd az elles sem lesz kellemes, ha egyaltalan tuleli.

Kerj idopontot az ivartalanitasra minel hamarabb. Nem, nem kell tobb felesleges szaporulat.

2021. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

10. te tényleg ilyen ütődött vagy?😂

Miért általánosítasz? Igen, képzeld van már konkrét ember aki szeretne macskát

Te olvasol is vagy szelektál a látásod? Kétszer minimum leírtam, hogy IVARTALANÍTVA lesz!!!

Atyaég, azért nem most viszem el mert sokkal vérzékenyebb így hogy tüzel

Tájékozódj aztán kérdezz fel

2021. márc. 21. 17:32
 14/32 anonim ***** válasza:
91%
Így is rengeteg cica van az utcákon, akik nem kellenek senkinek,ne szaporítsd tovább a számukat! Ne vidd ki a macskát!!!
2021. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
89%

El kellett volna vinni időben ivartalanítani, akkor "nem szenvedne" szegényke és te is tudnál aludni.

Biztos, hogy a macska elletése erre a megoldás?

2021. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
91%
"Akcióba lépjen". Tehát leviszed az utcára és vársz, hogy valami oltatlan FIP-es, FIV-es macska felcsinálja ahelyett, hogy kibírnád az ivartalanításig. Logikus.
2021. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Jajj de szeretem az ilyen embereket

Okoskodók megjöttek

Ha nem tudok nyugodtan reagálni egy kerdesre akkor hagyjatok az egeszet xd

2021. márc. 21. 20:02
 18/32 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem senki nem ideges, es senki nem okoskodik, ezek tenyek kerdezo.

Ne ellesd feleslegesen a macskadat, vidd el ivartalanitasra minel hamarabb, ennyi.

2021. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem az a házi macska, ami egész nap bent döglik a szobában. Mi azt hívjuk házi macskának, ami kint van megfogja az egeret de télen imád bejönni és a radiátoron aludni,amúgy máskor az istenért nem maradna bent nyugodtan. De mindegy nem ez volt a kérdés.
2021. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
82%
Az enyémet is hajkurásszák a kandúrok pedig ivartalanítva van. Ilyen egyáltalán lehet?
2021. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!