Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megőrülök! Mit csináljak?

Megőrülök! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A macskám elérte az ivarérett kórt. (Mindenképp ivartalanítva lesz, ha elmúlik a tüzelés)

Már tüzel kb 3.napja.

Azt tudni kell, hogy 100%ban házimacska kicsi kora óta a házban van (nyilván ki szoktam vinni pórázon)

Gondolom mindenki tudja, hogy ilyenkor fura hangokkal hívják a kandúrokat

DE! Amint kiviszem a házból abba hagyja és nem mozdul mellőlem! Nem csinál semmit, Próbáltam kint hagyni hátha csak zavarom, de semmi

Szóval az lenne a kérdésem, hogy mit csináljak hogy kint “akcióba” lépjen?



2021. márc. 21. 16:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
50%
Nyugodtak vagyunk, csak nem bírjuk elviselni az ostoba embereket.
2021. márc. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
18%

Erre a kérdésre azért nem tudom a választ ,mert ugyanez volt,a Szende elkezdett tüzelni,megőrültünk ettől a nyávogástól és Galibát hiába raktuk rá 3 napon keresztül,mire megtört a jég...


Az ittlakunk.hun keress fiúmacska tartót,hátha lesz belőle valami.

2021. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
16%
20-as az állatorvosom mondta,hogy csak annyira ivartalanítják,hogy ne legyen utód,de nem teljesen és szaganyagot ereszt továbbra is.
2021. márc. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

21-es

Te amúgy mit képzelsz magadról? Mi az, hogy leostobázol ismeretlenül egy kérdés alapján? Na az ilyen embereket kéne kipakoltatni, hogy ne legyenek utódok.

Amúgy meg had döntsem már én el, hogy elletem a macskámat vagy sem. K*rvára nem az volt a kérdés, h ivartalanítsak e de látom egyeseknek nem megy a szövegértés.

2021. márc. 23. 22:08
 25/32 anonim ***** válasza:
62%

Komolyan, kérdező? E kérdés alapján egyből látszik az intelligencia szinted. Mint ahogy ebből is:

"Amúgy meg had döntsem már én el, hogy elletem a macskámat vagy sem."

Itt te vagy az, akinek nem kéne szaporodnia ilyen genetikai állománnyal meg értelmi képességekkel.

2021. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
46%
Miért van az, hogy bármilyen(akár magától értetődően helytelen) kérdést feltesz valaki gyakorin állatok kategóriában, mindig jönnek a veszekedős állatvédők, és a vége mindig az lesz, hogy az emberek intelligencia- és a neveltetési szintjét kezdik el dobálni? Ez elméletben egy olyan oldal, ahol fel tudod tenni, ha kérdésed van. Erre pedig lehet nyugodt, kedves választ is adni, ami megtartja a jó hangulatot, akármilyen hülye kérdésnek találod is azt(egyébként pedig a válaszadás nem kötelező). Miért kell egyből egymásra támadni? Főleg, hogy a kérdező az elején a válaszokban elmondta, nem szeretné elletni a macskáját. Tanácsot, segítséget kért, amit nagyon helyesnek tartok. Kérlek, emberek, legyünk kicsit békésebbek, és ne mindig a rosszat lássuk meg. Elegem van az örökös veszekedésekből, a végén már inkább saját feje után megy az ember, nem kérdez, nem kér véleményt, és lehet, hogy azáltal sokkal rosszabb lesz a probléma végkimenetele. Nem tudnánk mind kedvesen válaszolni, anélkül, hogy veszekedést szítanánk, vagy megkérdőjeleznénk a másik ember neveltetését és tudását? Csak egy rövid időre kérek mindenkit, próbáljon meg higgadtan válaszolni, jó hangulatban segítséget nyújtani, mert sokkal jobban esik, ha valaki nem támad le egyből, csak mert feltettél egy kérdést. Kérlek titeket, csak egy pár napra próbáljuk meg elfogadni egymást, hogy egy kellemes közeg megteremtése mellett talán a világ egy darabkájából is jobb hely legyen.
2021. márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Utolsó, teljesen egyetértek minden egyes szavaddal!

Több ilyen ember kéne a világra. Köszönöm❤️

Aki pedig ezt lepontozta az a saját szegénységi bizonyítványa..

2021. márc. 24. 18:41
 28/32 anonim ***** válasza:
32%

Persze kerdezo, megtalaltad azt, aki ugyanazt a hulyeseget mondja, mint te. Ez mar tetszik, igaz?

Amugy ha a kerdezo nem akarna szaporitani a macskajat, akkor meg se fordulna a fejeben ekkora fhaszsag, hogy pont tuzeleskor zarja ki.

Komolyan, kinek jut ez eszebe? :D

2021. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen buta emberek miatt tartunk ott ahol. Kiviszed azért h felcsinálják, aztán gazdásítod a kiscicákat, vélhetően jó helyre, aztán elviszed ivartalanítani, ahelyett h amíg lecseng bent tartanád és utána elvinnéd ivartalanítani? H lehetsz ennyire sötét????
2021. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
37%
Valószínűleg a mi lány macskank is vemhes. Lehet höbörögni de nem érdekel. Vagyunk 8 an unokatesok mindenkinek lesz egy cicaja mar ha úgy jön ki... azokat majd ivartalanitjuk vagyis mindenki a sajátját. Remélem most aztán lefordultatok a székről. :P
2021. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!