Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne emberségesen...

Hogyan lehetne emberségesen megszűntetni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk egy házat párommal. Mikor jöttünk megnézni már láttuk hogy lesz vele dolgunk, ugyanis a tulajdonos és a melléképületben lakó testvére macskákat gyűjtöttek. Már 1 hónapja itt lakunk mi, a kutyáink, a saját cicánk és nagyjából 40db elég beteges 'kóbor' cica ugyanis őket itthagyták.

A probléma az, hogy nekem full benti cicám van, de a kutyák azért kijárnak, idegen macskákat üldözik, vadásszák, volt már pusztulás is, illetve már ugyan rendbehoztuk belülről a házat, az udvarunk konkrétan egy macskaalom, tele van minden bolhával, a cicák betegek, köhögnek-prüszkölnek, csipásak.

Nem merek szellőztetni, cipőt fertőtlenítünk ahogy bejövünk, nehogy az én nagyon idős (18 de teljesen egészséges) cicám elkapjon valamit. Egyelőre a macskák abban a kisházban laknak, ahol a korábbi tulaj testvére lakott, de ez rövidesen bontásra kerül.

Ez így jelenleg az én felfogásomban kimeríti az állatkínzás fogalmát az idegen cicákra nézve. Szervezeti segítség nemnagyon van, a környező menhelyek dugig.

Az egészséges cicák és kölyökmacskák közül párat amit sikerült megfogni elajándékoztunk, de ennyire nincs erőnk, időnk.

Honnan tudnánk segítséget kérni vagy hogyan költöztethetők ki?



2021. júl. 25. 07:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
47%
Szurkolók az állítkínzás ellen!! van facebook oldaluk, mindennél jobban ajánlom őket, hihetetlen mentéseik vannak országszerte.
2021. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!