Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Legnagyobb szemétség, amit a...

Legnagyobb szemétség, amit a macskád művelt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
92%
megfogta a szomszèd egereit, ès lerakta a az ajtóm elè... a szándèk megvolt benne...
2021. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
92%
Alapvetően nem haragszom meg érte, de az a szokása, hogy nappal alszik, este aktívabb és akkor is eszik. De nem eszik, vagy csak alig-alig, ha valaki nem simizi a hátát. Ezért este 3-4 alkalommal fel kell kelni miatta, mert addig nem nyugszik el. De már megszoktam, már át se tudok aludni egy éjszakát, automatikusan felkelek azokban az órákban, amikor jönni szokott. :)
2021. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
93%
Világ lustája, így nem sok rossz dolgot csinál. Talán pár alkalom volt amikor kiakadtam rajta. Az egyik amikor férjem haverja nálunk volt, és én egy idő után elmentem wc-re (pisilni) a WC a nagy nappaliból nyílik. Épp a wc ülök amikor a macska úgy döntött, ő kinyítja az ajtót. Szó szerint kivágta az ajtót, és szépen elsétált. Én a budin az ajtó tárva- nyitva. Kicsit kínos volt. A másik, hogy néha van az a szokása, hogy ha látja, hogy valaki (többnyire én) éppen eszik, akkor odamegy hozzá, majd fingik egy büdöset. Persze utána elsétál, nem szagolja a bűzt. Sokszor látni, hogy erőlteti a fingást. Ezen a férjem mindig röhög..Nekem nem olyan vicces, mert nagyon büdöset fingik.
2021. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
91%
Pofozgatta a 2 hónapos kölyök törpetacskót. Természetesen akkor, amikor azt hitte, nem látjuk. Azóta már szent a béke, megoldottuk. (Nem volt könnyű.)
2021. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
57%
Hazahoztam az új kocsimat - évekig gyűjtöttem rá -, és leparkoltam a garázs előtt. 10 perc múlva döbbenten láttam, hogy a Luca nevű macskám végigsétált rajta a retkes tappancsaival, majd komótosan kényelembe helyezte magát a még langyos motorháztetőn.
2021. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
93%

Kaki a táskámban nekem is volt 🤢

Amúgy az ajtót veri, egyszerűen nem lehet wc-re menni ha éppen ébren van. Persze amikor kinyitjuk nem akar kimenni/bejönni. Meg addig kaparja a szekrény ajtót ameddig nem nyílik ki és rángatja ki a ruhákat :D

2021. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 Metionin ***** válasza:
94%
Félig megevett verébtetemet helyezett az éjszaka folyamán a fejem mellé, a párnára.
2021. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim válasza:
78%

Simon’s cat.

Animációs filmsorozat (válasz!)

Ez itt egy közülük.

Aki szereti a macskákat, az ezt is szeretni fogja:


[link]

2021. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim válasza:
87%
Akkori barátnőmmel volt egy közös cicánk. Szakításkor a macska őt választotta. Elég szemét húzás volt tőle!
2021. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
87%

Odafosott az ágyam közepére.

Hangosan nyávogott, aztán mikor benéztem, hogy mi a baj, elkezdte teríteni a produktumot a takaróra🤷‍♀️

2021. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!