Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Legnagyobb szemétség, amit a...

Legnagyobb szemétség, amit a macskád művelt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
90%
Nem szemétség tőle, csak csupa jóindulat szegény éhező gazdinak, vagy megmutatni mekkora mester.. Napi 1-2 egér; de élnek, nem akarok egértanyát!
2021. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
89%
A vadiúj ágyat, a két forgószéket és a nappaliban álló bútort már szétkarmolta. Persze a kaparófát az istenért sem, hiába próbáltuk rászoktatni.
2021. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
91%
Nem az én macskám csinálta... A szomszédomék Kanadába mentek esküvőre. Minden ki volt mosva és vasalva, a bőröndbe berakva, a macska lepisilte (vagy lekakilta?) az EGÉSZET.
2021. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim válasza:
90%
Tesóm megkapta párjától a legújabb Iphone-t másnap a cica lelökte az asztalról
2021. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
91%
Nekem felugrott az ölembe a 3hónapos Bolyhi és oda dörgölött majd a fenekét felém fordítva pukizott egyett majd leugrott. Hirtelen köpni nyelni nem tudtam , aznap nem kapott jutifalit.
2021. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
71%
Ha elment csajozni, az utcán nem ismert meg, még a fejét is elfordította.
2021. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
91%
Egyik hétvégén reggel elvégezte a nagydolgát, majd bejött a szobánkba és felugrott közénk az ágyba. Helyezkedett körbe-körbe, kereste a kényelmes helyet és pózt, tett 2-3 kört saját maga körül, majd letelepedett mellém és jó hangosan elkezdett dorombolni. :)) De éreztük, hogy valami nem oké... Valami nagyon büdös. A karom kilógott a takaró alól és azt éreztem a bőrömön, mintha valami hideg és nyálkás dolog lenne rajta. Ránéztem, hát látom, hogy a fenekével húzott egy hosszú BARNA csíkot a könyökömtől egészen a csuklómig. Rám kente... WC papírnak használt. Kómás fejjel másztam ki az ágyból, hogy lecsutakoljam magam a fürdőszobában. Párom meg röhögött, hogy mekkora kis mocsok már. :)
2021. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
32%

Lelökte a lapos TV-t (ez volt az utolsó húzás..),bele pisilt a szekrényekbe és tulajdonképpen mindenre ami a földre került bele értve a szőnyegeket (pedig ivartalan volt..),mindent leszedett az asztalról,mindenbe bele evett ha csak elfordultam is,szét marrt elég sok bútort (pedig kaparófája is volt és használta is azt is..).

Meg még egy rakás apróság ami elég sok kárt okozott hosszútávon.

Mindenki azt mondta,hogy csak neveletlen.Sok mindent tudtam kezdeni vele,ha egyszer semmit nem akkor csinált amikor én nem voltam otthon vagy nem voltam az adott helyiségben..


Többet nem is lesz macskám.Nekem is jobb,a macskáknak is.

2021. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
91%
Kutyád és igazából gyereked se nagyon legyen akkor, ugyanilyen vagy nagyobb károkat is okoznak simán. Már ha nem neveled őket, mert arra nekik is szükségük van.
2021. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
89%
Nem nagyon tudok olyat, de amikor éppen arra lettem figyelmes hogy a méregdrága fender bassman gitárerősítőmön fente a körmét állandóan akkor nagyon rosszul éreztem magam.
2022. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!