Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Legnagyobb szemétség, amit a...

Legnagyobb szemétség, amit a macskád művelt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
94%

A macskám rendesen terrorban tartja a kutyámat, pedig az szép nagy németjuhász. Amikor még a kutya kölyök volt rendszerint felpofozta és ezt máig megteheti. Van, hogy a kutya kajáját feleszi.


Néha, ha olyat gondol az éjszaka közepén az arcomra fekszik. Vagy rááll a mellkasomra és csak néz, ez nagyon para. Egyszer hajnali 3kor ugyanígy rámállt és egy szörgolyót az arcomra öklendezett.


Ezek ellenére imádom őt.

2021. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
89%
Lepiszkálja a kenyeres kosár tetejét és megrágja a zsömléket. Mai napig nem értem miért. Nem eszi meg, csak mindegyikbe beleharap egyszer. Ami a kosár legalján van abba is. Persze pakolásszuk előle, de ha néha az asztalon marad azonnal rámegy.
2021. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
81%

Sose csinál semmi rosszat, legalábbis én nem tudok rá haragudni. Viszont van egy irtó idegesítő tulajdonsága.

Sziámi a macska, de imád vadászni, vagyis imádna, ha engednénk este, szürkületkor. De akkor már bezárjuk, és nem engedjük ki.

Ezért is (vagy csak ösztönből) szereti a gyíkokat levadászni. Irtó gyors a macska, és némelyik gyík lassan mozog. Na azokat simán elkapja, és behozza a házba. Nagyon tudjuk díjazni :D

Volt, amikor 4 gyík volt bent. 3 az előszobában, és egy pedig a fürdőszobában.

Emlékszem, pár éve, mikor mentünk moziba megnézni a Végtelen háborút(anyukámmal és unokaöcsémmel), akkor is épp ilyen hülye gyík mániája volt. Szóltam apukámnak, hogy inkább zárja már be a macskát, mert mire megjövünk, hemzsegni fog a ház a gyíkoktól :D

2021. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
84%
Alapból nagyon rendes macskák, nem csinálnak szinte semmi rosszat, nem borogatnak, éjjel alszanak, de legalább heti egyszer felnyávog álmomból az egyik, aztán örül és bújik, a másik addig nyalogatja szintén éjjel az arcom amíg fel nem ébredek, utána ő is örül, bújik. Nem igazán értem az okát, de csak így hárman vagyunk, lehet ilyenkor én csinálok valami furát ami miatt fel kell kelteniük :D
2021. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
92%
Kilopta a 4 kilós halat, amit apa fogott a vtéglával-deszkával lefedett vödörből. Ebben természetesen a tacskónk is segített neki :D Két kis szmét :D
2021. aug. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
92%
Bejött sáros bundával - vörös félperzsa -, egy darabig tisztogatta magát, majd "kínlódik ezzel a rosseb" lendülettel beleugrott a frissen húzott ágyneműbe.
2021. aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
90%

36

:)

2021. aug. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
78%
Mellettem feküdt valami zajra riadtam fel éjjel ott volt a lábamnál. Ő amúgy nagy maine coon cicus és ahogy felriadtam ú is....vagy nem tudom nagyon aludhatott ugrott egyet aztán lekarmolta rendesen a lábamat :O Igen...vérzett szépen. Egyszer bejutott a kamrába és sikerült végigmenni a pulton ahol az olajos edény volt...mehetett fürödni. Persze a lakásban végigszaladt.. csúszkált inkább.
2021. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
92%
Van egy csodálatos németjuhász kutyám. Igazi hős kutya. De a brit shorthair cicám nem tudom hogyan de a markában tartja a kutyát. Kutya volt itt előbb. Férjem hozta haza a cicát, mondván adj neki nevet, mert a mienk. Már az első nap jelezte ki az úr a háznál. Zeusz lett a neve. Jól elvannak az állatok, csak látni, hogy a parancsolás Zeusznak nagyon megy. Komolyan Thor(kutya) még lopni is képes Zeusznak. Egyszer láttuk, hogy Thor a konyhában ellopott egy rántott csirkecombot, majd bevitte a szobába, és Zeusszal együtt ették. Zeusz kaja után letisztogatta Thort, hogy ne bukjanak le..:) Már kezdünk félni, hogy mire fogja még rávenni. Lopás már megvolt..(néha Zeusz úgy néz minket mint aki ki akarna nyírni minket..:)
2021. aug. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
93%

Leszakította a függönyt karnissal együtt. Előtte is cincálta már az alját játékból, de akkor úgy döntött, felmászik rajta (nem is szereltük vissza, redőnyünk van már).

Levert egy kb 6-7 kg-os cserepes virágot, aztán az összes bimbót is leszedte róla.

Kaparászta a kanapé hátulját, persze csak akkor, mikor nem láttuk (és azt hitte, nem is halljuk...).

Felborította a szárítót, persze a frissen mosott ruhákból egy-kettőbe belekapott a karmával.

Odaszrt az új fürdőszoba szőnyegre.

Belezabál/akar zabálni minden létező kajába.

Éjjel, hajnalban direkt csörög-zörög minden létező dologgal.

Frissen mosott ruhákra ráfekszik, nekidörgölőzik.

Kádban játszik a fém dugóval (kb olyan hanggal jár ez, mintha szétvernék a fürdőt).

2021. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!