Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Legnagyobb szemétség, amit a...

Legnagyobb szemétség, amit a macskád művelt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
89%
Ivartalanítani vittem a kiskandúrt. Estefelé már kezdtem aggódni, hogy még nem pisilt a cica. Nos, minden aggodalmam elszállt, amikor az ágyamba mászva belefeküdtem egy tócsányi macskahúgyba.
2022. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
87%
Minden lehetséges konzervről, szörpről, üdítőről stb-ről le akarja piszkálni, nyalogatni, rágicsálni a címkéiket. Eközben, ha nem vigyázunk, fel is dönt, le is ver néhányat.
2022. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
84%
A mi Nyau-nyaunk meg, a plankolásom közben harapdálja a bokámat! Ez már mégiscsak több a soknál! ;-)
2022. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
94%
Kinyitja a hűtőt és kiszolgálja magát éjszaka. Behalunk rajta.
2022. ápr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
95%

Olvasva az itteni vicces sztorikat, nos az macskám rém unalmas, nyugodt, sosem csinál semmi bajt. Brit shorthair ivartalanított fiú cica. A nap 24 órájából 20 órát alszik szerintem. Este amikor megyek lefeküdni, jön velem, és ő is alszik. Reggel fél 5-kor kelek. Macskát felkelteni nem szabad mert hisztit rendezz. De többnyire mélyen alszik, fel sem ébred a mozgásra. Ezért csak tiszta víz, és száraztáp van kint, ha éhes lenne, tudjon enni. 3-kor amikor hazaérek na akkor jön az evés, fésülés, vakarás, játék ideje. Ilyenkor fogocskázunk( és tényleg kergetnem kell fel-le a nagy házban,) majd előveszi a kislabdáját, és dobálnom kell neki. Visszahozza, eldobom, visszahozza, eldobom..Utána jön a "most megengedem, hogy babusgass, simogass" időszak. ebbe beletartozik a fésülés is. A végén megnézi, hogy őkegyelmének megfelel-e az alom tisztassága. Ha nem akkor addig nyávog előtte amíg ki nem takarítom ( hozzáteszem, hogy mindennap takarítom) Majd ott kell maradnom, megvárni, míg kikakilja, pisili magát (zárt alomdoboz, nem kell néznem, csak ott kell lennem, hogy hallja nincs egyedül) A végén már nem simogathatom, mert ő elmegy megmosakszik, majd estig alszik. Este amikor a férjem megjön ugyanez a napirendje.

Nem tombol, nem zúz, csak vannak igényei..:)

2022. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
92%

Légnövényeket tartottam egy kb. 12 cm-s üveggömbben, ami egy zsinóron lógott korábban a mennyezetrôl, de a zsinórja a foglalatnál leszakadt, ezért egy széles ablakpárkányon tartottam lerakva, belül az ablakhoz közel. Évek óta ott volt. Pár hónapja a macska elkezdte piszkálni és rágni a légnövényeket benne. Van neki saját macskafüve, szóval nincs rászorulva, tiltottam is, valahányszor megláttam.

Aztán a múltkor mikor beléptem a szobába, az a látvány fogadott, hogy a macska a szájába fogja az üveggömb felsô akasztós részét, az egészet átemeli a többi virágcserép és apróság fölött, ami még a párkányon volt a gömb körül ( vagyis arrébb vitte egy jó 15 cm-t), és puff, beejti a szobapadlóra.

Nem lelökte. Szépen kiemelte a többi cucc közül, és ledobta. Persze ripityára törött.

2022. júl. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
85%

8 hónapos “kis” Maine Coon hercegünk bámulatosan okos, ellenben konstansan kizárólag a kanapén és a FALON (a hideg ráz, ahogy a körme csikorog rajta, kb mint a kréta a táblán!) hajlandó élezni a karmait. A szép nagy kaparófán jókat alszik, ugrabugrál rajta. Pedig a másik cica mindig használja és soha nem voltak osztozkodási problémáik sem. De nem, kaparófa nem kell Őfelségének. Azért még nem adtam fel...

Mondjuk a másik uraság meg ha nem ítéli elég tisztának az almot (általában azért, mert a Maine Coon valamit nem kapart el - ők döntöttek a közös mellett, az elején kettő volt, de csakis egyet használtak), szépen elindul a hálóba és belehugyozik az ÁGYBA. Kizárólag oda és ilyenkor, máshova soha nem pisilt még.

2022. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
77%
Megvárta, amíg a szomszéd cica levadássza az egeret, utána odament és elvette tőle, majd hazahozta és úgy mutogatta, mintha ő fogta volna :D
jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!