Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Royal canin brit fajtatáp...

Royal canin brit fajtatáp helyett?

Figyelt kérdés

Van más, briteknek szánt fajtatáp?

Esetleg olyan táp amivel ezt helyettesíthetem?

A concept for life britet próbáltuk, nagyon olajos, nem eszi.


2021. nov. 6. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Barmi mas.

Teljesen felesleges fajta tappal etetni, ezek minosegre is eleg gyengek, semmivel nem tudnak tobbet. Megnezted egyaltalan mennyi hus van pl a royalban? Konkretan kb 0, fel se tuntetik! Husevo allatnak ezzel kiszurni a szemet, raadasul meg egy vagyont is kifizetsz erte...erdekes.

2021. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
A royal canin kis tulzassal egy rakas tularazott xar. A tenyesztok is csak azert kapjak, mert kiallitasokon zsakszamra osztogatjak.
2021. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nyilván azért akarnék váltani, mert tudom hogy nem jó minőség.

Mást viszont nem eszik meg. Inkább éhezik, de akkor se.. Azért írtam ki a kérdést, hátha van itt brit macska gazdi aki tudna javasolni helyette mást.

2021. nov. 6. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vesebeteg a cica, akkor Acana, Orijen, N&D a legjobb száraztápból…

Ezeknek viszont kicsit magas a fehérje tartalma.

Ha van rá lehetőség, akkor érdemes (mondjuk amúgy is) egy vérvizsgálatot megejteni 6 havonta…


Nekem 3 macskám van…

Évekig Acana tápot ettek (még a régi Acanát, azóta változtattak rajta), nem volt semmi bajuk.

Aztán 4 éves kora körül az egyiknek emésztési problémája lett, semmi nem vált be rá, kifejezetten gyógytápok sem.

Aztán rátaláltam az édesgyökeres bárányos N&D tápra, ami bár kifejezetten emésztéssegítő, de nem kifejezetten gyógytáp. Nagyon nagyon bevált!

A rendszeres hányás teljesen megszűnt…

A másik kettőnél meg váltottunk Acanáról Orijenre (ugyanaz gyártja csak ez drágább és kicsit több hús can benne).

Már 2-3 éve ezeket kapják, lassan 7 évesek lesznek a cicók.

A vérképük és viselkedésük alapján teljesen jól vannak…

Rövid ideig próbáltuk a Royal Cannint is, ami csodát tett a szőrrel, csak úgy ragyogtak, viszont a hasa meg mind a három macskának ment.

2021. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A mieink Britek, eddig ezeket próbáltuk: Brit Care, Brit Premium, Smilla, Wild Freedom


Mindegyik bevállt.

2021. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó marketing fogás lett ez a fajta táp.
2021. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!