Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen márkájú eledelt adjak...

Milyen márkájú eledelt adjak a cicámnak, hogy a legegészségesebben tápláljam?

Figyelt kérdés
2007. dec. 29. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egészséges etetés nem márka függő. Ha igazán figyelni akarsz a macska etetésére akkor állíts össze neki saját menüt de szerintem felesleges.


A konzervek 80%-a víz és hamu. Ezért a konzerv kaja mellé kell, hogy kapjon száraztápot is, ha pedig kap valami extra, vitamindús eledelt is akkor már arany élete van.

Figyelj rá, hogy nem mindíg ugyanazokat a kajákat add neki, nem csak a tápanyag tartalmuk miatt, hanem mert kell, hogy változatos legyen. Néha azé' nyers húst is kapjon...

2007. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
A Prémium cicatápot és a Royal Canint dícsérik nagyon. Én az utóbbit próbáltam és imádja! A Whiskasról rosszat hallottam. Fontos, hogy kapjon konzervet, de szárazat is, meg időnként nyers húst (csak ne disznót). Ha csak szárazat kap, az vesekövet okozhat, viszont imádnak rágni és a fogkő ellen is jó, tehát nem érdemes teljesen kihagyni.
2008. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Royal Canin táp tényleg igazán jó,de nagyon drága.Pláne hosszútávon. Szerintem konzervet és száraztápot egyaránt adj neki,mivel konzerv nélkül székrekedése lehet a cicusnak,a száraztáp pedig nagyon jó a fogaira.Én Friskies és Whiskas tápot adok neki,úgy gondolom,ezek igazán egészségesek. Üdvözletem!
2008. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!