Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek,hogy tudjak aludni...

Mit tegyek,hogy tudjak aludni tőlük? Egyedül maradtam 2 macskára es kialvatlan vagyok , mert reggel ébresztenek, ha kizárom őket, kaparnak.

Figyelt kérdés

Volt barátom nagy macskás, de addig, amíg simogatni kell őket. Én láttam el mindegyiket mindig, én almoltam. Reggel ,ha nem bírtak a seggükkel, néha ő kelt fel és ment wcre és kizárta őket, így én nem ébredtem fel és tudtam tovább aludni. Most én vagyok egyedül velük és mindenhogy felébredek rájuk, minden reggel. Amúgy is rosszul alszom,de magamtól nem is tudom mikor ébredtem utoljára.

Vegyek erős altatót erre a 10-15 évre, amíg velem vannak? Kizárt, hogy másnak adnám őket, de ez az alvás dolog nagyon zavar.


2022. febr. 15. 07:00
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
79%
És ez ma is tart még?
2022. febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm úgy csinálja, hogy este 11kor kaja, aztán ő lefekszik és a cicákat kizárja (2 van), aztán reggel 7 körül kel, akkor van reggeli. Azt mondta az első 2 hét borzalmas volt, mert ment a nyivákolás, kaparás órákon át hajnalban, de ő füldugózott és nem kelt fel. De aztán megszokták a a cicák, hogy nincs értelme, mert csak akkor van kaja, ha a gazdi felkelt.
2022. febr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
50%
ha van kint kaja, de felvernek, valamit nagyon elcsesztél. Amúgy meg minek adsz nekik tasakost, pláne reggel? Ha amiatt dajdajoznak, szoktasd rá őket hogy tasakos délután vagy este van csak.
2022. febr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
78%

#13: "minek adsz nekik tasakost, pláne reggel?"

Miért? Mit kellene adni reggel?

2022. febr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
82%

Én úgy szoktam hogy este tele töltöm a szárazos tányérokat (2db),kipucolom az almot, adok ki konzetvet a konyhába. Többször ki szoktam menni pisilni este/felkelek inni, ekkor ránézek a konzerv tálra, és utántöltöm ha üres.

Ha így is zaklatnak akkor behúzom őket magamhoz a paplan alá / felteszem a cicabútor tetejére / végső esetben ott van mellettem egy spriccoló. Már ha nyúlok hozzá akkor tudják hogy be kell fejezni. Elvonulnak ablakozni/játszani/pihizni.

2022. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
41%
"Miért? Mit kellene adni reggel?" nem nasit amit normális kaja helyett követelnek, és felvernek érte.
2022. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
70%
Mi zavar? Rohangálnak vagy rajtad mászkálnak?
2022. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
76%
15# írja jól a két leghatékonyabb, ha berántod magadhoz a paplan alá, és a spriccoló (vizipisztoly, virágöntöző). Ez utóbbi nekem 1 alkalommal kellett, amikor az egyik felült mosdani az ágyra, cuppogott és nem bírtam aludni. 5-6 felugrás-spricc után nem volt ilyen többet.
2022. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
95%
A macskak akaratos allatok, ne engedj nekik, foleg ne jutalmazd oket kajaval ilyen esetben. Zard ki oket a haloszobabol, hasznalj fuldugot, es jo otlet ez a csengohangos dolog is, ami jelzi a kajaidot.
2022. febr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

#16: Miért, a tasakos az "nasi"?

Én erre reagáltam: "minek adsz nekik tasakost, pláne reggel?"

2022. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!