Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnád bántani a cicádat?

Tudnád bántani a cicádat?

Figyelt kérdés

Tudnád bántani a cicádat (verni) ha például lelök egy üvegpoharat és az eltörik vagy nem oda piszkít ahova kellene neki?


Én nem tudnám bántani. Viszont van egy ismerősöm aki egyszer olyat ütött a cicája fejére a levesszedő kanállal hogy a macskának a fején a bőr felhasadt- a cicának az volt a "bűne" hogy levesszedés közben a cica folyamatosan a gazdája lábához dörzsölődöt.



2022. máj. 30. 21:09
1 2 3
 11/26 Metionin ***** válasza:
80%
Nem. Soha egyetlen állatomat sem ütöttem meg, anélkül is meg voltak nevelve.
2022. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
13%
A mi macskáinkat lemérgezték.😞
2022. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%
Meg olvasni is fajt ezeket a sorokat. Szegeny cica, az egvilagon semmi rosszat nem csinalt, csak hizelgett, szeretgette a gazdajat. Ilyen embernek tenyleg nem valo allat. Nekunk mindig voltak es vannak is cicaink, osszetekert ujsagpapirral suhintottunk a fenekukre ha rosszak voltak, alufoliacsorgesre mar tudjak, hogy rosszat csinaltak es abbahagyjak. De pl mikor az egyik cicank a kerti tavunkbol szedegette ki a halakat es megette oket, apukam beledobta a vizbe, persze nem agresszivan, csakhogy megtanulja mit lehet es mit nem, azota eszebe sem jutott halakat kifogni.
2022. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
1%

Nem. A sajátomat nem.

Olyan viszont volt már hogy megdobtam, bele rúgtam a kertemben lévő rühes környékbeli macskákba mert csak úgy takarodtak el. Lepras bolhafészkek, kuka búvárok.

2022. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
17%
Ha a gyereked élete múlna rajta, még meg is sütnéd.
2022. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
5%
16-os telitalálat. Remélem még nem túl öreg a kakas húsa (fenti példa). Már másfél éves.
2022. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Bellatrix:3 ***** válasza:
80%

Soha nem ütöttem meg, de nem is kell, ha lever valamit véletlenül hamar odébb teszem amíg feltakarítom a törött cuccot nehogy megvágja magát. Nálunk egyszer fordult elő, hogy nem oda piszkított ahova kéne elég nagy bünti volt neki, hogy meg kellett mosni utána, mert magát is össze kente. Benti cica amúgy. Nem kell erélyesebben sem rászólni érti ő, hogy a nem az nem. A kajába soha nem mászott bele, pedig mindig ott van ahol a főzés, fogom és arrébb teszem ha zavar. Mellesleg azzal ha megütném semmit nem érnék el vele max félne tőlem. Reális és belátó nevelésben részesül a macska agresszió/verés nélkül is. Meg nem azért tartok macskát, vagy bármilyen állat is legyen, hogy kiéljem a gyengébb élőlényen az uralkodni akarásom és elfojtott agressziómat, csak mert én vagyok az erősebb meg a főnök, meg amúgysem tud vissza ütni.

És nem 18 éves vagyok mielőtt azt hinnék a náspáng pártiak.

27 vagyok és az én gyerekkoromban sem volt divat a testi fenyítés és nem is kellett mert a nélkül is életképes ember lettem, akinek nincs felesleges felgyűlt agressziója amit a nála gyengébbeken kellene kiélnie.

2022. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
14%
#5 adlak énis ezt szoktam
2022. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
70%
15.: Lehetsz még te is hajléktalan, majd veled se bánjanak különbül!
2022. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
77%
Imádom az állatokat, már azt is fájt nézni ahogy a doki infúziót adott szegény cicámnak. Biztos fájt neki a szúrás. :(
2022. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!