Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová teszitek a használt...

Hová teszitek a használt macskaalmot, és ami benne van?

Figyelt kérdés

Én eddig kidobtam a kukába, de tegnap balhéztak a kukások, hogy nem lehet állati ürülék a szemétben, es hogy legközelebb nem viszik el.

De akkor hova tegyem? Tobb cica is van, szóval egy het alatt azert keletkezik mennyiseg. A wc-n nem merem lehuzni, nehogy dugulas legyen. (Tescos illatositott almot szoktam venni.)



2022. jún. 25. 06:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Csomagold be az almot, olyan zacskóba, ami nem látszik. Vagy vegyél olyat ami lehúzható a wc-n.
2022. jún. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vagy nem, kuka. Nem tudom máshova tenni.

Alcázd máskor.

Amúgy a kukásnak oly mindegy.

Egyébként lehet, hogy a súly és a mennyiség miatt balhéztak, mert ha tényleg nagyon sokat teszel bele, az olyan mintha sittet tennél a kukába és azt sem viszik el.

2022. jún. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Fekete szemetes zsákba össze kötve :)
2022. jún. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel alapból zacskóba szedem ki naponta az alomból, így zacskóstul megyeget a kukába.

Még soha senki nem kötött bele.

2022. jún. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
90%
Hát a kakát egy rácsos almozó kislapáttal kiszedem és lehúzom a wc-n (semmi baja nem lesz a wc-nek tőle, az ember is oda ürít...) az almot pedig jó alaposan becsomagolom dupla kukanejlonba és kuka.
2022. jún. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
5, A gond csak akkor van, ha betonit csomósodó almot használsz. Az a kevés is, ami beborítja a cicakakát, tönkreteheti a csatornát nálad. (A betonit felgyülik a csövekben, beledagad, beleköt.)
2022. jún. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se szóltak soha érte, pedig látszódik mi van a zacskóban. Csak beleöntik és mennek tovább. De esetleg ha úgy csinálod, hogy a fekete kukazsákba beleteszed nem fogják látni mi van benne
2022. jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Uzsonnás zacskókba, majd kukába. Nehéz a kuka, de nem lroblémáztak még miatta
2022. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

A kukások mindenen balhéznak, nem kell vele foglalkozni.


Legközelebb kérdezd meg tőlük, hogy akkor az utcai kukáknál hova viszik az állati ürüléket amit a kutyasétáltatók beledobnak? Ugyanoda viszik mint a többit.

2022. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé figyelek a szemetem mennyiségére, éppen ezért a kiöntött alom zsákjába teszem vissza a használt almot, hogy ne használjak új zacskót rá. 1 hét alatt csurig lesz, akkor már nem tudom bekötni a zsákot, szóval szinte mindig látható, hogy mi van benne, ha a kuka tetejére kerül, de még soha nem szóltak érte. Tedd alulra, és ne törődj a hülyeséggel.
2022. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!