Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová teszitek a használt...

Hová teszitek a használt macskaalmot, és ami benne van?

Figyelt kérdés

Én eddig kidobtam a kukába, de tegnap balhéztak a kukások, hogy nem lehet állati ürülék a szemétben, es hogy legközelebb nem viszik el.

De akkor hova tegyem? Tobb cica is van, szóval egy het alatt azert keletkezik mennyiseg. A wc-n nem merem lehuzni, nehogy dugulas legyen. (Tescos illatositott almot szoktam venni.)



2022. jún. 25. 06:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

Az gyártó alom leírása az egy dolog, biztos nem kérdezik meg a helyi szolgáltatókat, hogy mennyire örülnek majd ha az a kukában landol ipari mennyiségben. Persze lehet, hogy egy kis zsetont is várnak zsebbe.... :-)


Én továbbra is azt mondom, akkor kötözködnek a kukások, amikor már építési törmelék, sitt jellegű - mennyiségét és állagát is tekintve is az alom.

2022. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
18%

* várnak zsebbe.... :-) a szemét szállítók.

Mi minden karácsony előtt adunk valamit, mindegyiküknek. Nem is vacakolnak velünk, de nem is élünk vissza vele.

Elég nekünk, hogy minden szemétszállítás után nálunk nem marad még egy papírfecni sem a ház előtt.

Használt alom nálunk 2 macskosz után van, azt észre sem venni a kukában.

2022. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!