Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd macskája ide fialt...

A szomszéd macskája ide fialt le nálunk. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Szóltam neki, annyit mondott hogy intézzem el őket úgy ahogy akarom.

Nekem nem kellenek macskák. Mivel nem az enyéim kötelességem se hogy én ívartalanítsam. De nem szeretném hogy minden évbe ide fialjon le hozzánk. A kicsiket 1 hete felraktam facebookra hátha valaki elviszi őket. De eddig senki se jelentkezett. Valami más megoldás?


2022. júl. 29. 19:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
44%
Írtam hogy értesíts állatvédőket. Jobb ötlet nincs
2022. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
32%
20.:Lesz velük ami lesz?Akkor te se vagy jobb a szomszédnál,akit szidsz.
2022. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
31%
Az előzőt a 18-as válaszodra írtam.
2022. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
43%

Szuper, tudod mit csinál velük és visszaviszed őket... Aztán majd ezekt is holtan átdobálja hozzád. Úgyse csinálsz semmit ellene, na látod, ezért csinálja.


Rég fel kellett volna jelentened. Amíg nem teszed, addig ez lesz. Kár gondolnod hogy majd agyat növeszt magának valamelyik éjjel. Súgok: NEM FOG!


Amíg nem lépsz a tettek mezejére felesleges ide is irogatnod. Helyetted nem tudjuk megoldani, mi se.

2022. júl. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
17%
Látom lepontozol minden, neked nem tetsző véleményt. Felnőtt viselkedésre utal, csak így tovább 🤣
2022. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
46%
Remélem azok a kismacskák megmenekülnek valahogy. Undorító vagy te is meg a szomszédod is. Elnézést kérek hogy segíteni próbáltam.
2022. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Én senkit sem pontoztam le. Egy dobozban átraktam őket a kerítésen. Most délutánra már nem voltak ott.

A fiát felhívtam, és mondta hogy rokonok között elpaszolja őket.

2022. júl. 30. 14:29
 28/31 A kérdező kommentje:
Illetve igen, a bácsi hajthatatlan. A fiához kerül az anyamacska majd, így lett megbeszélve. Elvileg a bácsi csak a patkányok miatt tartotta őt is.
2022. júl. 30. 14:31
 29/31 anonim ***** válasza:
70%
Tök jó, hogy a segíteni akaró kérdezőt hozták ki egyesek megint hibásnak...Nem kötelessége a felelőtlen szomszéd állatait befogadni!
2022. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
46%
Senki nem írta hogy fogadja be, azt írtuk, hogy keressen segítséget, menhelyet, vagy állatvédőket!
2022. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!