Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy koptassam le a macskákat?

Hogy koptassam le a macskákat?

Figyelt kérdés
Falun élek, és az utóbbi egy évben ideszokott 8 macska. Kezdetben még kicsik voltak, 6-7 hetesek, de mára már mind nagy, szerintem mindannyian testvérek. Hozzám csak enni jönnek, nem tudom hol töltik a nap többi részét. Én hibáztam, mert a kezdetektől etettem őket, de mára már túl nagy teher havi 10ezret költeni macskakajára. Nincs gazdájuk, a környéken senki nem tart rájuk igényt.

2022. szept. 28. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Ez trollkérdés? Mondjuk hagyd abba az etetésüket?
2022. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor reggeltől estig az ajtómban nyávognak.
2022. szept. 28. 14:31
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Szegény cicák. :/ Egy ideig nyávognak, egy idő után elszoknak onnan ha nem kapnak enni. Esetleg keress fel valami menhelyet, hátha tudnak segíteni táppal.
2022. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Akkor spray-s flakonba tegyél vizet és kicsit spricceld le őket, hogy ne nyávogjanak. Néhány alkalom után biztosan leszoknak róla.

Mondjuk ha már odaszoktattad őket akkor úgy illene, hogy gondoskodsz a jövőjükről, pl facebookon keresel nekik gazdit vagy szólsz a helyi állatvédőknek/gyepmesternek

2022. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk hívj állatvédőket?
2022. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez falu, nincsenek állatvédők, menhely vagy ilyesmi. 23kilométerre van a legközelebbi város, nemhiszem, hogy onnan kijönnének a macskákért.
2022. szept. 28. 15:11
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Akkor állj a sarkadra, és kergesd el őket, a vizet nem szeretik, egy idő után nem fognak visszajönni, ha egy vödörrel rájuk zúdítasz. Nehogy már kényszerítsen téged pár hülye macska, hogy kiürüljön a pénztárcád.
2022. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Kérj állatvédőktől segítséget. Fognak segíteni.
2022. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az állatvédők fel se veszik a telefont. Még csak emailre se reagálnak. Hetekig próbálkoztam Miskolc-Eger közelében minden szervezetnél.
2022. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha odaszoktatni volt eszed őketz akkor legalább facen hirdesd meg. Barbárság lenbe egyszer csak random nem etetni őket.
2022. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!