Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Került már elő hosszabb idő...

Került már elő hosszabb idő után a macskád?

Figyelt kérdés

Az enyém sajnos két hete nem jött haza, pedig előtte azért ha nem is állandóan, de esténként megjelent.

Plakátoltam, posztoltam ahol csak tudtam, de egyelőre semmi.

Fiatal macskáról van szó, aki teljesen egészséges, tehát az "elmegy meghalni" nem valószínű. Egyedül élek, sokszor ő volt az egyetlen társaságom, így meglehetősen aggódom.

Szívesen olvasnék bátorító történeteket. Köszi.



2022. nov. 14. 01:00
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
5 hónap után jött haza a kandúrunk, egy maratoni csajozás és mivel szép kövér volt, másnál zabálás után. Már teljesen lemondtunk róla. Meg is könnyebbültem kissé mert a lányom hozta haza 6.macskának. Amikor megjelent az udvarban azt se tudtam sírjak vagy nevessek.
2022. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Volt olyan kandúr macskám akit véletlenül bezártak a kamrába, ritkán jártak arra és három hétig tartott amíg kikaparta onnan magát. A körmei teljesen le voltak kopva és földes volt a mancsa. Olyan is volt akit elütöttek és a szomszéd találta meg egy hét után hogy elpusztult a szín alatt. Gondolom odáig el tudott még menni. Szóval nem akarok vészjósló lenni, de néz be minden bokorba, mert nem hiszem hogy elszökött volna, vagy valahol jobban érzi magát mint otthon. A macska nagyon hűséges a házhoz és a gazdihoz még akkor is ha bántják.
2022. nov. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szerencsére meglett, valószínűleg bezárták valahova. Rossz állapotban van, reggel az állatkórházban kezdtünk, de úgy tűnik, talpra áll.


Mindenkinek köszönöm a választ!

2022. nov. 16. 11:57
 14/14 anonim válasza:
100%
Nekem a házimacskám 3 hónap után jött haza,picit csapzottan,de megvolt.Ez volt kb. 6-7éve
2022. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!