Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskákat miért hívják...

A macskákat miért hívják sokan terroristának, rabszolgatartónak?

Figyelt kérdés
2022. nov. 23. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Viccből.

A macskák szeretik, ha a szájuk íze szerint alakulnak a dolgok. Például hiába veszel neki saját ágyat és párnát, ha ő a te ágyadban, a te párnádon szeretne aludni, akkor ott fog:) Esetleg a frissen vasalt ruhán.

2022. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt még csak macskagyűlölőtől hallottam, akinek az egyetlen érték egy társállatban az agyatlan engedelmesség volt. Na a macskák erre nem hajlandóak.
2022. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
Én utálom a macskákat. Nagyon kevés van, amelyik szimpatikus. Ellenben a kutyákat imádom. Nekünk is volt. Olyan személyisége volt, hogy az hihetetlen, és okosabb volt, mint az emberek többsége. Épp csak beszélni nem tudott. És ha olyasmi történt, ami neki nem tetszett, akkor kivárta és bosszút állt. Egy kutya sem "agyatlanul engedelmes", ez tévhit, viszont nem értem, mi a vonzó egy olyan állatban, aminek 1. kivan a segglyuka és mutogatja, 2. szeretheted akárhogy és törődhetsz vele akárhogy, akkor is leszar/megkarmol
2022. nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nekem soha nem volt kutyám, de nem utálom őket. Nem értem mire fel ez az utálat. Egy állat ösztönlény, nem értelmes lény, hogy majd átgondolja a viselkedését.


Volt macskánk, kivétel nélkül az összessel jól kijöttem, szerettek, én is őket. Voltak dolgaik, de kinek nem? Nagyon sok idő és év volt elnyerni a bizalmukat, illetve hogy jól tudjunk kommunikálni.


A kutya meg más seggét szaglássza. Nincs ebben semmi, nekik az a kommunikációs forma. Állat, nem ember.

2022. nov. 23. 16:19
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez a beszélgetés eddig óriási.


Egy ennyire nem macskás ember általában az első nagy macskahaver eljöveteléig ilyen.


Nem egyszer láttam már ilyet. :)

2022. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"szeretheted akárhogy és törődhetsz vele akárhogy, akkor is leszar/megkarmol"


A mcskának ugyanannyi esze van mint a kutyának, csak nagyon sok macska (ahogy egyébként sok kutya is), lexarja, hogy mi van veled.

De tudod, nem is kell, hogy 0-24 a seggemben legyen, vagy hogy kitalálja a gondolataimat. Pont azért van macskám, mert független állat. Nincs szükségem arra, hogy egy kutya folyton a térdemnél üljön és lesse a kívánságaim, hogy ne tudjon megélni nélkülem, hogy 8 óra elvonsá nélkül már idegbajos legyen. Én nem egyenrangú partnert, egy barátot, egy lelkitársat keresek az állatban, hanem egy háziállatot, akire nincsen sok gond, de mégis ott van a háttérben, meglehet simogatni, puszilgatni és elviselni a seggfejségét, amikor ezért cserébe megpofoz a mancsával.

Ők is mind kis egyéniségek, mint a kutyák.


Félreértés ne essék. A kutyákat is imádom, de egy kutya felelősség. Teljesen az emberre van utalva. Akkor is vinni kell sétálni, ha esik az eső, vagy ha xar kedvem van. 8 órára egyedül hagyod, már úgy meg van kergülve, mintha egy éve nem látott volna. És nekem ez nem kell.

Ha valakire 0-24 órás figyelmet akarok szánni, az a gyerekem lesz.

2022. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

A macska is ugyanúgy kötődik az emberhez, mint a kutya, csak amíg a kutya hozzád rohan, a macska konstatálja, hogy ott vagy, és nagyobb biztonságban játszik tovább. Ahogy a gyerek is bátrabban mászókázik, ha közel van a szülő. Erre voltak kutatások.


Én a macskákat azért rühellem, mert az udvarunkra sz*rnak, akár a város másik végéből érkezve, de a szomszéd is csak a vállát vonogatja, hogy "mit csináljon vele, hiszen macska". Na, egy kutya ilyet nem csinálhat.


#6 Azt amúgy cáfolnám, hogy egy kutya ennyire hatalmas nagy munka lenne, nem kell 0-24-es figyelem neki, csak a neveletlen, gazdát ledomináló kutya ilyen elvárós, de az is azért lett olyan, mert a gazdi nem kutyaként kezeli. Merthogy attól, hogy családtag, még nem gyerek, sőt, ha gyerek lenne, akkor sem lehetne mindig az, amit ő akar.

2022. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

Utsó: etessétek őket.

Oda nem szarik, ahol eszik.


(Smartn1gg@.gif)

2022. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Csak aztán majd odaszokik. Meg hogy etessem meg azt a macskát, ami jellemzően hajnal 2 és hajnal 5 között jár hozzánk sz*rni? Mert az utolsó cigimnél még nem volt, az elsőnél meg már igen.
2022. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Valamint fűtött pihe-puha masszázságyak, és kellemes zene is legyen.


Üdv: az odaszarós macska.

2022. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!