Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskákat miért hívják...

A macskákat miért hívják sokan terroristának, rabszolgatartónak?

Figyelt kérdés
2022. nov. 23. 15:22
1 2
 11/18 anonim válasza:
25%

Ez csak vicc XD

De kis sunyi fejük van az enyémeknek, meg olyan kis önteltek azt hiszik a főnökök a kis rosszasagok XD

2022. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Láttál már macskát félholt egérrel "játszadozni"? Haláltusáját vívja szegény, a macska meg folyton hagyja "elfutni", csak hogy az utolsó pillanatban újra elkapja és még egy sebet ejtsen rajta. Iszonyatos ragadozó ösztöne van a házimacskának, nem szorul rá a vadászatra, mert etetik otthon, ergó kizárólag buliból gyilkol bármilyen mérce szerint elég kegyetlen módon, csak hogy saját magát szórakoztassa. Ezért hívják terroristának.
2022. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
24%
És láttál már kutyát heccből ölni? Mert én igen.
2022. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
#13 Nem is hasonlítottam kutyához, ha kellő szövegértéssel olvasod újra a válaszom, észre fogod venni, hogy említés sem esett kutyákról...
2022. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%
Épp ez a probléma. Úgy próbálos beállítani mintha az ölés- aminek a zsákmánnyal való játék nem céltalan része- csak a macskára lenne jellemző. holott a kutya öl szórakozásból, sőt parancsra is.
2022. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
#15, nem, egy szóval nem mondtam azt sem, hogy ez csak a macskára lenne jellemző. Ezt te képzeled hozzá, és te akarod behozni a kutyát, érdekes, kígyófajtákat például nem emlegetsz. Szedd már ki a fejed a seggedből és arra reagálj, ami le is van írva, vagy fogd be a szádat, mert nem tudom, miért milyen irányba akarsz itt bárkit hergelni, de egy átlag óvodás is képes ennél intelligensebb kommunikációra.
2022. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
25%
Aha. ezért jössz azzal hogy "buliból" öl...
2022. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 De nem mondtam, hogy ne lenne kutya, aki buliból öl, és egy szóval nem mondtam véletlenül sem olyat, hogy a macska bármiben rosszabb lenne a kutyánál. Eszembe sem jutott, mert a kérdés macskákról szólt, nem kutyákról. Ha szeretnél a különböző kutyafajták ösztön/nevelési problémáiról, elrettentő példákról olvasni, írj ki arról kérdést, és oda meg kutyákról szóló, macskákat meg sem említő választ fogok írni.
2022. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!