Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg én vagyok a rossz, ha...

Tényleg én vagyok a rossz, ha kiengedem a macskámat?

Figyelt kérdés
Kiskorában kinti volt, mikor elhoztam lett benti. Azóta folyamatos szélmalomharcot vívok vele. Állandóan ordít (nem, nem nyávog, hanem torka szakadtából ordít) hogy ki akar menni. Volt orvosnál, semmi baja. Hoztam be neki füvet rágni, az sem kellet neki, úgyhogy nem azért akar kimenni. Állandóan fénysebességgel kell ki-bemenni az ajtókon, nehogy kisurranjon. Én már komolyan mondom, nem bírom ezt idegekkel. Tudom hogy kint húszmillió baj érheti, és közben az élővilágot is pusztítja. De most tényleg arra vagyok kárhoztatva, hogy 15-18 évig eltűrjem ezt, csak azért, mert akartam egy nyamvadt macskát?

2022. nov. 27. 12:40
1 2 3 4
 31/31 xp ali ***** válasza:
16%
Tesóm városba költözött egy talált, megmentett macskával, ami már akkor 1-2 éve megvolt neki. Főút mellett lakott, ez olyan macska volt, ami nem próbál átszaladni az autó előtt, hanem megvárta az árokszélen lapulva, amig nem jön 1 sem és akkor ment át. Panelba költözött, aminek volt kertje. A macska nem szokta meg, hogy nem mehet ki. Mindig sírt, hogy ki akar menni. Alkuként minden este olyan 10 felé, kiengedte a macskát. Az elvolt lent éjszaka, reggel meg jött, hogy akkor mostmár enne, meg aludna. Tesóm megszeretgette, megetette, aztán elment dolgozni. Addig a macs aludt. Du tesóm hazament, a macs felébredt, elvoltak, este megint ment le. Néha-néha előfordult, h napokig nem jött haza. 1x, 6 napig nem jött haza. Amikor előkerült olyan beteg volt, hogy nem tudott feljönni a lépcsőn. De meggyógyult. Tizensok évet élt így, boldog macskaként.
2022. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!