Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaalom hasznalata? Kinek...

Macskaalom hasznalata? Kinek mi valt be?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elso cicam tartom.

Fedett wc-t vettem neki, beleontok 5 kg almot azt mennyi ido utan csereljem ki? Ti hogyan csinaljatok?

Sparban es dm-ben vettem neki almot, de nem csomosodik es budos is.

Kinek mi valt be? Koszonom szepen



2022. nov. 29. 22:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Aldis szilikonos válbe a legjobban!☝️👍👍👍 Csak baromi drága! 4300-forint 8-liter. Elèg horror áron kapható! Ami pár ève 1300-1500-forint volt. Na ez a rohadèk infláció ezt is utolèrte!😠😡 Van mèg Aldis "olcsóbban" a csomósodó homokos,de az is már 1600-forint 10-Liter. Az sem rossz,csak qrva nehèz,amikor csomósodik a pisik után,olyan mint a beton! Kèt Cicám van,egy Lány 4-èves,ès egy 2-èves Kandúr. Kèt alomtál (Macska WC) van a lakásban. Egy a nappaliban,ami fedett. Egy kisebb pedig a konyhában,az nyitott. De èn is inkább a szilikonost tudom ajánlani! Igaz hogy jó drága,de könnyű meg nem kell olyan sűrűn cserèlni. Talán hosszú távon a szilikonos èri meg jobban. Van mèg a Biolux,klasszikus alom. De az nagyon gagyi,mèg a homok is jobb annál.
2022. dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 NTBS ***** válasza:
Próbáltam, de a macska inkább kintre jár. Azt jobban szereti.
2022. dec. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Reál ajátmárkás csomósodó alo
2022. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
42%
SPAR, Lidl, ezekből a legolcsóbb fajta. Ugyanazt a célt szolgálja, mint a többi. Titka, rendszeresen kell kiszedni belőle a cuccot. Ilyen áremelkedés mellett inkább a macskák kajájába teszem be a hiper szuper alomra szánt pénzt, az fontosabb
2022. dec. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Egyébként mi is DM-es almot használunk, ez a dobozos, feketeszenes és fehér "kavicsos"(nálunk ez kritérium volt hogy fehér legyen, mert a barna színezni a macska fehér tappancsát). És nagyon jól csomósodik, és nem esik szét a pisi. 1200 Ft/6 liter

Viszont volt egy másik DM-es a "Klumpstreu" 8 literes. Az valami borzalom volt, büdös is volt, sárga lett tőle a macska mancsa, és egyáltalán nem csomósodott.

De az előbbit bátran merem ajánlani, nálunk bevált. :)

2023. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
a csomósodó almokat nektek nem hordják szét a cicák az egész lakásban? takarítás szempontjából valóban jók, de beleragadnak a szemcsék a tappancsába és mindenhol dörcög a lábunk alatt a lakásban, az alomtálcából meg ahogy kiszáll, főleg kihozza a sokat, mert van, hogy bekaparáskor a saját lábára is rákaparja az almot és így ahogy kiszáll, kirúgja a sokat. hiába van kilépője, nem mindig abba az irányba lép ki. naponta 3-4x kellett porszívóznom az ilyne alom mellett
2023. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!