Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy viselte a cicád mikor...

Hogy viselte a cicád mikor először hagytad több órára egyedül?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz egy (ragdoll) cicám és a munkahelyemen pont 5 nap szabin leszek és azalatt bőven lesz időm a kiscicával foglalkozni, viszont kicsit tartok tőle mi lesz amikor először hagyom egyedül kb 9 órára a munka miatt. Első macskám lesz, gondolom nem "készül ki" úgy mint egy kutya, de azért érdekel ki mit tapasztalt.
2022. dec. 4. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen egyedül akarod hagyni a pár hónapos macskát? Legalább az első 2 hétre jó lenne ha valaki vele maradna amíg hozzászokik a helyhez. Utána bátran otthon maradhat egyedül, viszont szorongás felléphet az első hetekben.
2022. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Semmi rosszat nem csinált, igaz nem 9 órát volt egyedül, csak 4-5-öt mert úgy adta ki a beosztásunk.

Mindent pakolj el amit széttéphet, lenyelhet, leboríthat, belegabalyodhat. Játékokat olyat hagyj neki amivel egyedül biztonságosan (!) tud játszani pl labda.

Mielőtt indulsz 15-20 perc játék, és hagyj neki kajcsit. Mikor hazaérsz megint játék.

Ha lesz 5 napotok összeszokni, akkor ki tudod próbálni hogy felöltözöl, kimész mintha dolgozni indulnál és kint hallgatózol hogy sír-e. Cicák elég jól szokták viselni az egyedüllétet, anyjuk után sírdogálnak picit pár napig de jobban bírják a magányt mint a kutyák. Szerintem nem lesz gond 🙂

2022. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sajna nincs sok szabim egy évben és két hetet egész egyszerűen nem tudok kivenni. Abban bízok hogy ha más is munka mellett megoldja és voldog a cicaja akkor nekem is menni fog

Játszani fogok vele sokat ez nem is kérdés nálam alig várom :)

2022. dec. 4. 21:31
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Menni fog persze. Sok boldog cicás percet minden nap!
2022. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2022. dec. 4. 21:37
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Sztm nem lesz gaz. Macskaknal ez nem annyira durva, mint a kutyaknal, meg ha kolykok is.

Max egy kicsit lebontja a hazat, szoval erdemes lenne szamara biztonsagos szobaba zarni addig, ahol nincs kanape/agy, mert lehet azt meg lepisilne :D

2022. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
sztem aludni fog a macska :) nekem van kamera a lakásban és így néha szoktam nézni munkábol 😀 állandóan valahol döglik, vagy nezelodik az ablakban. nem nagyon zavarja a hiányom
2022. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ezek megnyugtató válaszok az ágy lepisilésén kívül :D erről jut eszembe

Kandúr cica esetében tényleg igaz, hogy a lakásban megjelölik amolyan macska spricceléssel a helyüket?

Én arra gondolok ez csak akkor van ha több macska van a lakásban.

2022. dec. 4. 22:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Oke, 7-es, de itt most egy kolyokrol van szo. A kolykok pedig vadallatok...neha. Vagy sokszor 😄😄

Fog aludni is, az tuti. De nem biztos, hogy vegig.

2022. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
8-as, kandur es nosteny is jelolget, ha ivarosak lesznek. Nem kell hozza tobb macska. De a tenyeszto gondolom ivartalanitasi szerzodessel adta el neked a macskat, tehat megmuttetned igy is, ugy is kell, igy ezzel nem lesz baj.
2022. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!