Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy viselte a cicád mikor...

Hogy viselte a cicád mikor először hagytad több órára egyedül?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz egy (ragdoll) cicám és a munkahelyemen pont 5 nap szabin leszek és azalatt bőven lesz időm a kiscicával foglalkozni, viszont kicsit tartok tőle mi lesz amikor először hagyom egyedül kb 9 órára a munka miatt. Első macskám lesz, gondolom nem "készül ki" úgy mint egy kutya, de azért érdekel ki mit tapasztalt.
2022. dec. 4. 21:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igazad van erre nem is gondoltam

Igen ivartalanítva ledz mikor elhozom

2022. dec. 4. 22:25
 12/15 anonim ***** válasza:
87%

#9 :) jó.. hát persze tudom, az enyemnek az a mániája, hogy ha valahogy befézkőzik a gardróbba, akkor kilopkodja a zoknikat vagy kisebb ruhákat és ide-oda viszi a lakásban. Egy időben szerette szaggatni a függönyöket, kikaparni a viragokat. :) Szóval valóban nem csak alszik de azért jó sokat alszik is.

Kölyök korában valóban huncut egy macska volt meg régebben volt neki társa, az azért sokat jelentett. (sajnos az idős kandúr cicánk 2020ban elment közülünk, azóta egyedül van a nőstény)


Együtt a két macska huu.. na volt ám néha pusztítás. Főleg a kandúr, benne volt energia.. úgy mászott fel 2mp alatt a nappaliban a könyvespolcra, hogy öröm volt nézni, csak hát néha elmérte az ugrást és repkedtek le a tárgyak a polcokról. A legfájóbb a tabletem volt. Véletlenül az nappaliban az asztalon hagytam (üveg.. jó csúszós) a macska átszántott rajta, repült vagy 3 métert.. úgy betört, öröm volt nézni.

2022. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Az enyem igaz egyszeru hazi cica, nagyon jol viselte kiskoraban is es mar idosebb koraban is :)
2022. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy hagyj kint neki finom kaját, kiscicának valót, avval leköti magát úgy, hogy alszik, felkel enni, majd visszaalszik.Kiscicák kissé pörgősebbek, idősebb cicók már rengeteget alszanak.
2022. dec. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lényeg a sok játék, amiben elfárad. Reggel, délután, este lefekvés előtt. Ígyis úgyis fel fog mászkálni, meg lomol a szekrényben, de a cicák rendszeresség szeretők és úgy alakítják a napirendjüket. Akkor lesz aktív amikor te is otthon vagy és játszol vele. Játék csak játékkal, pálcával, labdával stb, kézzel soha! A kéz simire való, nem harapni!
2022. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!