Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért néznek sokan hülyének,...

Miért néznek sokan hülyének, azért mert én pórázon sétáltatom a macskát?

Figyelt kérdés
Nekik is jár a séta, meg a kikapcsolódás.

2022. dec. 15. 19:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Mit foglalkozol azzal, hogy mások minek néznek?
2022. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
88%

Az attól függ. Ha ezt falun történik, akkor azért mert szokatlan, falun nem szokás pórázon sétáltatni a macskát, pedig így a felelős. Vidéken a legtöbb macska kijárós és arra megy amerre akar.

Városban nem hiszem hogy kinézik az ilyesmit, de ott is szokatlanabb macskát pórázon látni, mint kutyát.

Valószínű hogy senki nem néz hülyének, csak rácsodálkozik mert odáig ilyet nem látott.

Legyen szép napod.

2022. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Én biztosan megnéznélek, mert még nem láttam ilyet, de egyáltalán nem azért, mert hülyének néznélek, sőt! Nagyon érdekelne, hogy a macsek hogyan viselkedik ilyen helyzetben.
2022. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Mert sok emberben még az a begyöpösödött nézet van, hogy a macska egy szabad állat, nem szabad korlátozni, csesznek rendesen foglalkozni vele ezért csak kibasszák a kertbe (vagy kijárós) hadd menjen dolgára, élvezze az életet. Ha meg elüti az autó, vagy széttépi a szomszéd kutya akkor kár érte, hoznak majd helyette másikat.
2022. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem teljesen megszokott de nincs ezzel semmi baj. Viszont mi van akkor ha össze találkozol valakivel aki póráz nélkül viszi a kutyáját?
2022. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod hogy hülyének néznek? Én pl ha látok pórázon sétálni egy cicát, mindig elmosolyodok, hogy milyen szerencsés a cica, hogy ilyen gazdája van és milyen szerencsés a gazdi, hogy olyan macskája van, akit lehet sétáltatni. Az enyémet hiába próbáltam rászoktatni, nem bírja elviselni a hámot, plusz ki sem mer lépni az ajtón. Ne törődj azzal, aki hülyének néz téged.
2022. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Jaj, de édes vagy, imádlak! :D Igenis, a macskáknak is jár a kikapcsolódás, úgyhogy ugyanúgy sétáltasd csak, ne foglalkozz az emberekkel. Valakinek bármit csinálsz, akkor se tetszel majd. Szerintem tök aranyos egy cicát sétáltatni. Úgyhogy így tovább!
2022. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát én faluban lakom, de én nagyon más beállítottságú vagyok, nem az a tipikus falusi vagyok. Amúgy nem érdekel senki véleménye, csak fura hogy én sétálok nyugodtan, füles a fülembe, és pár ember úgy néz, hogy látom a tekintetükön hogy "hát ez hülye. 2-es köszönöm, és neked is legyen szép napod. Egyébként nagyon jól viseli a macska, sőt kifejezetten élvezi a sétát. 5-ös, itt a faluban nem nagyon sétáltatja senki sem a kutyáját.
2022. dec. 15. 20:20
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
7-es. Még annyit hozzátennék, hogy öröm azt is olvasni, hogy látod, hogy a cicus élvezi :) És aki hülyének néz, lenézően méreget, mosolyogj rá, attól el fog csodálkozni.
2022. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ez viszonylag ritka, mármint az, hogy valaki macskát sétáltat. Szóval ritka látvány, és igen, biztos van, aki hülyének is néz miatta, mert nem érti a lényegét vagy ilyesmi. Én pl. csak egyszer láttam bárkit is macskát sétáltatni élőben. DE, amúgy szerintem nincs vele semmi probléma, nekem pl. nincs macskám, de ha lenne, akkor benti lenne, és én is vinném őt sétálni.
2022. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!