Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért néznek sokan hülyének,...

Miért néznek sokan hülyének, azért mert én pórázon sétáltatom a macskát?

Figyelt kérdés
Nekik is jár a séta, meg a kikapcsolódás.

2022. dec. 15. 19:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Én még olyat is láttam, hogy nyáron egy kocsma kerthelységébe tértek be fiatalok egy pórázon sétáltatott cicával.

És látszott a macskán, azt a helyzetet is élvezi :)

Megnéztük, de azért, mert annyira cuki volt.

Faluban el tudom képzelni, hogy más a helyzet, más szemmel néznek rád.

Egyszerűen csak ne foglalkozz velük, majd megszokják a látványt.

2022. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak rácsodálkoznak, de már egyre elterjedtebb a macskasétáltatás. Én pl. egy városszéli lakótelepen lakok, ahonnan mindent csak busszal vagy kocsival lehet elérni, egy pékség vagy egy kocsma sincs, semmi. Csak egy hatalmas mező. Ezért az emberek, ha nem akarnak buszozni, de kimennének, akkor lemennek sétálni. És mivel nem a legizgalmasabb tevékenység egymagadban bóklászni a mezőn, ezért akinek van állata, az sétáltatja. Akinek nincs kutyája, azok leviszik a macskát vagy a vadászgörényt. Én nyáron a teknőst szoktam kivinni legelészni, napozni egy kicsit.
2022. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ebben az esetben nem válaszolok hanem én szeretnék kérdezni tőled :D már kölyök kora óta szoktad sétáltatni vagy felnőtt volt már mikor először kivitted?

Könnyen lehet sétáltatni? Nem akar öntörvényűen sétálni mármint nem lázad a póráz ellen?

2022. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Igazából én és a macskám ignorálunk mindenkit, aki furán néz ránk😅 De most komolyan, nem fogom elvenni ezt az élményt tőle, csak azért mert nem megszokott, és köszönöm mindenkinek a kedves kommentjét. 13-as, 8 hónapos a macska, először nem nagyon tetszett neki, azt se nagyon engedte, hogy raadjam a pórázt, meg kb világgá akart szaladni, de nem adtam fel, kb 2-3 hónap alatt megszokta, ja és a legfontosabb hogy amíg nem szokta meg teljesen, addig kizárólag csak a kertben sétáltattam, mert eleinte elég öntörvényű volt, és féltem hogy kiugrik egy kocsi elé, vagy ilyenek.
2022. dec. 15. 20:54
 15/26 anonim ***** válasza:
Ezt jó tudni köszi! Épp így gondoltam
2022. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Szívesen, meg igazából én hámot vettem neki, nem pórázt.
2022. dec. 15. 21:00
 17/26 anonim ***** válasza:

Igen, anyukám is hámot vett neki ahhoz van ugye a póráz. A nyakörvet nem ajánlották.

Akkor felkészítem anyumat hogy nem lesz sétagalopp cicát sétáltatnia :D

2022. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ja igen, valamit elfelejtettem nekem két macskám van, egy fiú és egy lány. A lányt macskát szoktam sétáltatni, de ő nagyon engedelmes kis bájos macska. A fiú is az, de őt az istennek se lehetne, rávenni a sétáltatásra, sőt ő azt se engedi, hogy ölbe vegyem, ettől függetlenül nagyon bújós, mikor simogatom a lány macskát szalad oda, képes kitúrni hogy őt simogassam, viszont nagyon makacs természetű, ha pl neki valami nem tetszik, akkor nem is eszik, nagyon önérzetes úri macska😅
2022. dec. 15. 21:24
 19/26 anonim ***** válasza:
49%
5-ös vagyok. Szerintem azért az probléma lehet amit a hozzászólásomban említettem kaptam is érte negatív értékelést, hogy miért azt nem tudom. Tehát ha mind a kettőtöknek tetszik a cicának és neked is nincs ezzel semmi baj. Viszont mi van akkor ha össze akadsz valakivel aki póráz nélkül sétáltatja a kutyáját?
2022. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
26%
Ki ilyen sötét, hogy nem mondja meg hogy a hozzászólásommal mi a baj, csak negatív lájkot ad.
2022. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!