Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden macska ilyen nagyképű?

Minden macska ilyen nagyképű?

Figyelt kérdés

Mindig is akartam egy benti cicát gyerekkorom óta. Kertes házban nőttem fel sok cicával. Sok csoportot, oldalt, videót néztem a cicákról, mennyire hálásak a befogadott cicák, stb.

Mi menhelyről hoztunk végül egy cicát, egyből kiválasztott minket, puszikat is osztott, nagyon szimpatikus, bújos, aranyos cicának néztem.

Hazahoztuk, első nap meghúzta magát, nem nagyon ugrált fel sehova, nem rosszalkodott.

Azóta eltelt 3 nap, és már elegem van belőle, sajnos egyre inkább kezdek kiábrándulni belőle. Felugrik mindenhova, mosogatóba, pultra, valamiért az asztalra nem nagyon. Szétkarmol minden bútort, van kaparófája, néha használja azt is.

Az első 2 napban bùjt, dorombolt, követett minket mindenhova, mint egy kutya, de most már csak várja a kaját és csicskít minket rendesen egész nap. Persze most majd megkapom, hogy húú neked aztán nem való cica, őket szolgálni kell. Hát én nem akarok sem szolga sem csicska lenni. De a csoportokban amilyen cicákat hirdetnek, hogy jajj milyen hálás, kedves, bújos cica, szeressetek bele stb, szerintem az összes ilyen alapból. Számomra kiállhatatlan. Egyébként 8 hónapos ivartalanított nőstény cica.



2023. márc. 8. 18:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, te vagy az aki saját magát szórakoztatja itt jelenleg és nem mi.

A lényeg az egészben, nem csak a macskának kell megszoknia a helyet hanem neked is szoknod kell még, hogy macskád van.


Részemről ezba kérdés lezárva/megválaszolva.


Ha még érzel magadban erőt és kreativitást akkor folytasd több oldalon a válaszolók minősítgetését.

2023. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
81%

Gratulalok neked kerdezo a mocskolodo privathoz is.

Szanalmas vagy, csak magadat jaratod le.

2023. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
83%
A stílusból nagyon az jön le hogy te antagonizáltad a macskát, és ezért nem olyan kedves mint volt először, és mint ahogy a menhely mondta.
2023. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
46%
Ne feledd Harry, a pálca választja a varázslót! A macska választja a gazdáját, nem fordítva! Majd ha elfogad, akkor nem lesz köcsög! Annyira... :D Szolgájává tesz, lealáz, csicskáztat, te pedig meg fogod neki venni a legdrágább kaját is csak hogy a kedvében járj.
2023. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
48%
Ez még a 3.nap. Ebből bármi következtetést levonni nem bölcs dolog.
2023. márc. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
50%
Úgy látom abszolút nem erre számítottál, és így most nagy a csalódás. Én a macskáimat fegyelmeztem, főleg az elején,ha olyat csináltak amit nem szabad akkor érthetően a tudtukra adtam. 3 macsekomból az egyik 2 évea korában nyúlt először a kaparófához, én már lemondtam róla és tessék, egész odáig a szőnyeget kaparta, gondolhatod. Te esélyt se adsz a cicának, csak hisztizel. Ne hidd azt h minden mozdulatával veled akar kicseszni, ő egy állat, ösztönösen cselekszik. Ha megismered, találsz benne szerethető dolgokat, olyat is amit kevésbé, ez ilyen. Nálunk a kanapé sajnos olyan amilyen, nem kaparják de elég ha átrongyolnak rajta. Járulékos veszteség, sajnos ebbe bele kell törődni. Ez a hozzáállás nagyon éretlen a részedről. Meg amúgy is necces menhelyről macskát hozni, sose tenném. Kis kölyökcica a legjobb, akinek nincsenek rossz beidegződései, tapasztalatai. Ha nagyon nem bírsz felnőni a feladathoz akkor vidd vissza.
2023. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!