Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet baja a cicának? Reggel...

Lehet baja a cicának? Reggel véletlenül ráléptek a lábára.

Figyelt kérdés

Párom ma reggel épp vette fel a cipőjét, amikor a dilis macsek játékból pont benyúlt a talpa alá. Így sajnos rálépett a mancsára.


Azt mondja, felsírt a cica, aztán elszaladt (nem sántított). Ő persze utánarohant (szintén sírva) és megfogdosta, megnyomkodta a mancsát. A cia erre meg sem nyikkant, nem jelezte hogy fájna neki. Viszont harapdálta (9 hónapos kis rosszcsont, szokott harapdálni csak úgy játékból)

Utána gond nélkül futott és ugrált, ahogy szokott.


Természetesen ha hazaértem, én is jól megvizsgálom a pracliját, és ha szükséges, azonnal szólok a dokinak.


Viszont a hallottak alapján (amikor ez történt, én már nem voltam otthon, csak Messengeren olvastam a beszámolót) szerintem jól van a cica, sérülés esetén látszana a probléma, és a tapogatásnál is jelezte volna a fájdalmát.


Párom viszont azóta is kivan, aggódik a cica miatt. Emiatt is írtam ki a kérdést, hogy hátha több ember véleménye megnyugtatja.


2023. márc. 30. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem lett baja
2023. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fájna neki, akkor sántítana, nyomkodásra nyávogna. Ha jól van, akkor nincs baja.
2023. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
57%

Semmi baja nem lett a macskának, ezért nem kell sírni.

Hány évesek vagytok, 5?

2023. márc. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
88%
Semmi baja nincs. Azért vigasztald meg szegénykét.
2023. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen semmi baja.Azért szakadt el,mert megijedt.Ha baja lenne a cicának akkor húzná a mancsát és nem engedte volna meg,hogy megvizsgálja a párod.
2023. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Párszor sajnos mi is léptünk cicára, hiába nagyon óvatos az ember, pillanatok alatt ott terem az ember lába alatt, nagyon nyikkan, nyávog, de még sosem lett baja tőle.

Érdekes, mintha gumiból lennének a csontjaik.

Fizikailag nagyon strapabíróak, de a vírusok.......

2023. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is volt ilyen pont tegnap, nem léptem rá, de felvonyított ijedtében és elkezdett fújni, amire mostanában szokott rá. Aztán a sérelmeit hasonlóan lábharapással orvosolja, de az inkább aranyos :) észrevennéd, ha lenne bármilyen probléma
2023. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Abból, amit elmondtál, kutya ... ööö ... vagyis ... izé ... macska baja sincs.

Én is jó párszor megtapostam már véletlen a macskáimat, volt, hogy nem is kicsit, de szerencsére még sosem volt semmi bajuk ilyesmiből. Már persze az ijedségen és a sértődésen kívül. Macskacsont nem törik könnyen. Tényleg, mintha gumiból volnának.

2023. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!