Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha az állatvédők...

Mit tegyek, ha az állatvédők nem hajlandók visszaadni a macskámat?

Figyelt kérdés

Fajtatiszta, törzskönyves cica, benti, de most az egyszer véletlenül kiszökött, amikor a fiamhoz orvost kellett hívni. Kerestük neten, plakáton, de nem jelentkezett senki. Most meg hallom, hogy egy állatvédő egyesület lelkesen hirdeti, nem is láttam, hogy keresték volna a gazdáját, nyilván megy a savazás, hogy jaj nincs benne chip, pedig van mert tenyésztőtől lett vásárolva, ki akarják ivartalanítani, pedig akartuk fedeztetni a tenyésztőjével. De a chippel nem tudom mit kezdeni, vagy meghibásodott vagy nem látja az olvasó. Nem hajlandóak visszaadni, mert már állítólag "gazdijelöltes", a napokban viszik is.


Nagyon ki vagyok akadva, még sosem szökött ki soha, de abban a helyzetben nem tudtunk az állatra figyelni!


2023. szept. 17. 14:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj kérlek ha van bármi fejlemény. Remélem mielőbb visszakerül hozzátok.
2023. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 NTBS ***** válasza:
100%

Itt valami nem kerek.

Ha papírokkal, fotókkal tudod igazolni vissza kell, hogy adják.

2023. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
mizu?
jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, hogy érdekel. Visszakaptam, a feljelentéstől megijedtek szerencsére.
jan. 18. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!