Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha ott ahol lakom...

Mit tegyek ha ott ahol lakom ölik a macskákat és a rendőrség semmit nem tesz?

Figyelt kérdés
ÁLLATVÉDŐK ÉS ÁLLATBARÁTOK KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!!
2010. okt. 22. 14:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A mi utcánkban egy öregasszony mérgezi a macskákat. Mindenki tudja hogy ő volt (megtaláltak a kertjében néhány cicát elpusztulva és a kirakott darálthúst bevizsgáltattuk), de ő letagadja. Senki nem tud macskát tartani a vén h*lye miatt. Nem tudom hogy mit lehetne tenni, a rendőrség nem foglalkozik ilyesmivel. Csak azt nem bírom felfogni hogy egy ilyennek ugyan mi baja lehet a macskákkal? Mit ártottak neki?
2010. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igazából nem lelövik vagy hasonló hanem kínozzák és undorítóan bánnak a tetemmel.Volt amikkor este mentem haza a sötétben és láttam,hogy az út szélén volt a macskám és ráhúzták a kocsit,meg az utóbbi esetben levágták a fejét és bedobták a kutyámhoz.Tudom,hogy nem a kutya ölte meg,mert együtt alszanak és egymás mellet esznek reggelente.A linkeket köszi nézelődtem az oldalon,de az a baj,hogy nem tudom,hogy rábizonyítani és nem tudnak az állatvédők sem semmit csinálni.(Rendőr ismerős mondta).


Viszont az nem is rossz ötlet,hogy állatrendőség.Ha elég sokkan aláírnák a kérvényt az országban és elég komoly csoportok állnának össze egy csapatba akkor lene esélyünk.Meg kéne ezt szervezni,mert már unom,hogy ott a hol élek ölik a macskákat és a kutyákat.A szomszédom kutyáját megmérgezték és le kellet altatni.Még én is megsirattam pedig nem szerettem mert mindig átszökött az én kertembe,de nem rosszalkodott csak lerágta a rózsákat.

Nem tudom,hogy kinek ártott az a kutya is.


ISTENRE MEGESKÜSZÖM,HOGY KINYÍROM AZ ÖSSZES ÁLLATKÍNZÓT.ÉLVE KÉNE ELÁSNI AZ ILYENEKET.

2010. okt. 24. 11:39
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Iszonyatosan felb***am magam azon amit írtál, hogy mit művelnek! Hol van ez helyileg?

2010. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A fő várostól kb.15-20 km. Lakihegyen.
2010. okt. 25. 09:22
 15/16 anonim ***** válasza:
Minden állatkínzót felkötnék egy fára, de előtte megkínoznám, hogy szenvedjen! Vajon ez a bunkó szokás csak a magyaroknál van?! Úgy vagyok már vele, hogy hulljon a férgese, minden sajnálat nélkül megölném őket!
2010. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én élve elásnám őket egy koporsóba és feltölteném a szenvedését a youtube-ra.Had lássa mindenki,hogy hogy jár egy állatkínzó.
2010. okt. 28. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!