Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki ért esetleg jobban a...

Valaki ért esetleg jobban a cicákhoz mint én?

Figyelt kérdés
Mindig kandúr cicusom volt,és most először van egy csajszikám.Azt vettem észre,hogy rengeteget cicizik,ágytakaró,mellény,pulóver,ami kicasit is szőrösebb már szopizik is.Ez ok,mentett picur,biztos hiánya volt ebben.Viszont ilyenkor mindig valami szagot bocsát a hátsó feléből,gondolom a nunijából.Egyszer egy kis barna pöttyöt észre is vettem ilyenkoramit a pulcsimra pottyantott.Ez normális dolog?Máskor nem érzem,és teljesen rendben van a cica.Egészséges,virgonc,minden ok.Köszönöm ha válaszol valaki,neten nem nagyon találtam semmit erről,dokihoz majd megyek persze..

febr. 18. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
vidd állatorvoshoz bro xdd
febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mint írtam fogom vinne,de azért gondoltam hátha valaki okosabb mint én.Várom még ezt az embert,de köszi.
febr. 18. 20:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a cica? Hormonális probléma lesz szerintem.
febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
4-5 hónapos.Remélem nem nagy baj,még ivaros..Csak cicizéskor csinálja..
febr. 18. 21:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A szopizás egy rögzült viselkedés, ami a túl korai leválasztás következménye.

A szag és a váladék ehhez nem kapcsolódik. Olyan nincs, hogy "kibocsát" ilyenkor valamit, mert ez nem egy normális jelenség. Két dolog lehet: tüzelésnél a macskák véreznek. A barna pötty épp lehetett alvadt vér. Ha szag is van, ráadásul nem egyértelműen vér volt (és/vagy nem csak tüzelésnél), akkor ez valami kóros dologra utal, pl fertőzés, gyulladás!

Vidd mihamarább állatorvoshoz.

febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Azért nem aggódtam,mert csak cicizésnél csinálja.Ha baj lenne az nem lenne időszakos..máskor nem tapasztalom,de mindenképp mondom a dokinak.Sajnos nem volt még lánycicám,minden új.
febr. 18. 22:03
 7/12 A kérdező kommentje:
A tüzelést is ki kell tanulmányoznom..
febr. 18. 22:05
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell a tüzelést kitanulmányozni, ivartalanítani kell.
febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Bekakil a gyönyörtől.
febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Persze,hogy lesz ivartalanítva,de az még kb. 1,5 hónap.Elvileg.
febr. 19. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!