Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki ért esetleg jobban a...

Valaki ért esetleg jobban a cicákhoz mint én?

Figyelt kérdés
Mindig kandúr cicusom volt,és most először van egy csajszikám.Azt vettem észre,hogy rengeteget cicizik,ágytakaró,mellény,pulóver,ami kicasit is szőrösebb már szopizik is.Ez ok,mentett picur,biztos hiánya volt ebben.Viszont ilyenkor mindig valami szagot bocsát a hátsó feléből,gondolom a nunijából.Egyszer egy kis barna pöttyöt észre is vettem ilyenkoramit a pulcsimra pottyantott.Ez normális dolog?Máskor nem érzem,és teljesen rendben van a cica.Egészséges,virgonc,minden ok.Köszönöm ha válaszol valaki,neten nem nagyon találtam semmit erről,dokihoz majd megyek persze..

febr. 18. 20:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

5 hónapos macskát már simán lehetne vinni ivartalanítani. Igazából 3 hónapos korától lehet.

A szag és a váladék lehet eltömődöt bűzmirigy miatt is. Ez gyulladást és egyéb szövődményeket okozhat, ha nincs megoldva, szóvsl vidd állatorvos még a héten, ne hat év múlva.

febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!