Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti cicák gazdái: Nem...

Kinti cicák gazdái: Nem féltitek a cicáitokat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert annyi szörnyű esetet hallani és sok mindent lehet olvasni ezen az oldalon is. Nagyon sok cica eltűnik napokra, hetekre, sérülten, betegen jönnek haza (vagy haza sem jönnek), gyakran megmérgezik őket vagy elüti egy autó. Ezer veszély leselkedik kint a macskákra, engem a frász kitörne minden pillanatban hogy mi lehet vele. Csak én szeretem itthon, biztonságban tudni a cicámat inkább? Jó, tudom most sokan azt mondják hogy a macska boldogabb ha kint lehet de nekem van 2 cicám, bentiek és nagyon boldognak, elégedettnek látszanak, hálásak a törődésért. Vidámak, rengeteget játszanak, esznek, nem hiszem hogy rosszabb soruk lenne mint azoknak akik kint élik az életüket.
2010. okt. 26. 15:49
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Hú,köszi szépen!:) Így van egyébként, hiába oltatjuk lelkiismeretesen évente a cicákat van amire nincs oltás.
2010. okt. 26. 18:21
 22/34 anonim ***** válasza:
35%
Jaj bakker ennyi erővel én se megyek ki többet az utcára.
2010. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Hát ha össze fogsz verekedni egy beteg hajléktalannal akkor ne is menj. De ha nem szerzel harapásokat és karmolásokat akkor nyugodtan mehetsz...
2010. okt. 26. 18:39
 24/34 anonim ***** válasza:
35%
Ez roppant értelmes volt.
2010. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
40%

DE, én rettenetesen féltem a cicáimat, aggódom értük minden percben ha nem látom őket, de úgy gondolom egy macska nem érezheti jól magát a házban. Pedig nekünk hatalmas házunk van, de akkor is.

Nagyon jól érzik magukat kint, néha bejönnek, de max fél óránál többet nem tudnak itt elleni, mert már minden bajuk van. Max ha alszanak.

Amúgy a házban is 1000 baj érheti a cicát.

2010. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
18:37-es: amilyen a kérdés olyan a válasz.:)
2010. okt. 26. 18:47
 27/34 A kérdező kommentje:
De mindegy is én nem akartam erről vitát nyitni, nem azért kérdeztem. Nekem megvan a saját véleményem, köszi a válaszokat!
2010. okt. 26. 18:49
 28/34 anonim ***** válasza:
Dehogynem... Piszkosul félek, hogy esetleg elkap valamit egy másik macskától, de sajnos képtelen vagyok folyamatosan bent tartani és cicabiztos kerítést meg nem tudok csinálni.... Hála istennek nem megy el az udvarból, mivel nagyon kicsi volt mikor a kertbe dobva megtaláltuk és időben ivartalanítva is lett, de ettől függetlenül a szívem összeszorul, mikor kintről verekedés zajt hallok és tudom, hogy kint van, mert félek, hogy esetleg ő az egyik.
2010. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:

Én félteném, de tudom, hogy ki kéne engedni, ezért soha nem lesz macskám. Bár nagyon ügyesek kint, szerintem ritkán lesz bajuk, de az egy alkalom is sok.

Egyébként Bochkor mesélte a bumerángban, hogy Őt elhagyta a macskája. Azt is tudja, hogy hol szokott lógni, pedig nagyon szerette, napi szinten órákat volt vele, az ölében simogatta meg ilyesmi. Szóval ilyen is van.

2010. okt. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
A macskám 1 éves, szobai, és él. A testvére kinti volt, és már elpusztult, mérgezésben. Van differencia.
2010. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!