Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan űzzem el a kóbor...

Hogyan űzzem el a kóbor macskákat az udvarunkról? Most fogunk beköltözni.

Figyelt kérdés
15Éve nem lakik senki ezen a telken és a jó szomszédok kedvesen etették a kóbor macskákat(magukhoz azért nem vették ) akik mindig ide fialtak a kertbe.Hogyan zavarjam el őket?
2010. okt. 27. 06:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
66%
Ha ennyi a kóbor macska, lehet, hogy nem csak elkergetni kéne őket, nem gondoltatok erre? Talán el kéne őket vinni a menhelyre, ha nem tudjátok őket befogni, kihívni a menhelyeseket, vagy vkit aki segít. Szegény macskák eddig onnan kapták az élelmet, most pusztuljanak éhen?
2010. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
7%

Az én sok munkával karbantartott csodaszép kertemet már régóta nem kulázzák össze a kóbor macskák. Nem mondom, hogy csináld úgy, ahogy én, csináld úgy, ahogy tudod.


[link]

2010. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
Ha meg annyira védeni akarod az udvarod, szereltess állatok elleni riasztó berendezést, ugyanis a rókák és egyéb állatok is be fognak mászkálni...
2010. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:

Rókák,na ne viccelj:)Budapesten vagyunk...

Köszi a képet:)

A kiscicákat a háztetőről befogják és elviszik,akikkel már megbeszéltem,de a nagyokat nem lehet megfogni...én nem menhelyezek.Majd szépen beköltöznek a szomszédhoz,így is az etette őket...majd most akkor lehet a gazdájuk rendesen is,és akár be is oltathatja őket az okos vénasszony!

2010. okt. 27. 17:12
 25/64 anonim ***** válasza:
Az okos vénasszonynak ha eddig nem volt esze, eztán se lesz. Odáig nem jut el, hogy az etetés árából összespórolt volna a lány macskák i-ra, gondolom az elején még nem 15 macska volt, lehet, hogy csaj 1 lány, na mind1. Tehát az öregasszonynak csak mégtöbb macskája lesz, akik terjesztik a betegségeket, na midn1, ez nem az én bajom, nem én lakok ott, csak a macskákat sajnálom, ha nincs annyi esze a lakóközösségnek, hogy lépjen az ügy érdekében, hát éljetek férgekkel, ugyanis könnyen terjed, a kutyádra is, meg a többi betegség is.
2010. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:

Az utolsó JÓINDULAÚ felettéb értelmes válaszolónak köszönöm a jókívánságokat és hasonló jókat kívánok neki én is!!

Ki ne találd már,hogy én fogom pesztrálni őket??Ha itt nem kapnak élelmet akkor úgy is topvább fognak majd állni..ne legyen már minden az én dolgom...Egyébként ha gondolod "szivesen fogadlak" viheted az összes macskát,neked adom,jó lesz?

2010. okt. 27. 17:31
 27/64 anonim ***** válasza:
16.39 vigyázz be ne kopogjanak a gyönyörű kertedbe a radikális állatvédők :)
2010. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
Bár nem a legkedvesebben fogalmaztam, ez igaz, de ez a valóság, sajnálom, ha te ezt nem így értelmezted,
2010. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
Ha az én kertemről lenne szó, vagy nekem lenne ilyen szomszédom, biztos nem nézném ölbetett kézzel. mert a betegségek igenis reális dolgok. Nem mondom, hogy te ivartalaníttasd, egy szóval nem mondtam, csak egy kis körbekérdezősködés menhelyeken, egyéb helyeken, hogy legalább a lány macskákat i-ák ki, hogy megálljon a szaporulat. persze nem a te dolgot, az enyém, én lakok ott, csak a magad érdeke lenne, hogy nem szaladgálnak a szomszédban az esetlegesen beteg macskák, majd a kutyád érintkezik velük és elkapja a betegségeket. A te dolgod...
2010. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
0%

Miért kellett lepontozni? Egy szóval sem mondtam, hogy kakálás közben seggbelövöm a mindent összekulázó, fertőzéseket, betegségeket terjesztő rühes kóbor szegény cicusokat. Nem szoktam seggbelőni őket. Amúgy minden hozzászólásom végén be szoktam vágni az alábbi linket:


[link]

2010. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!