Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan űzzem el a kóbor...

Hogyan űzzem el a kóbor macskákat az udvarunkról? Most fogunk beköltözni.

Figyelt kérdés
15Éve nem lakik senki ezen a telken és a jó szomszédok kedvesen etették a kóbor macskákat(magukhoz azért nem vették ) akik mindig ide fialtak a kertbe.Hogyan zavarjam el őket?
2010. okt. 27. 06:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
Figyelj, attól hogy nem szereted a cicákat még nem kéne a lelövésükkel viccelődni, ha meg tényleg ezt teszed akkor szégyeld magad, és azzal a tudattal folytasd hogy előbb utóbb feljelentés lesz a vége. Nem értem amúgy miért pont a cicákat kell utálni, utáld az orkokat, meg a kapósorrú barátainkat, azok 100000% kártékonyabbak mint szegény cicák, akik csak életben akarnak maradni...
2010. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
pl. hogyan oldjam meg a macskák elhelyezését kérdésre biztos más válaszok érkeznének....
2010. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 A kérdező kommentje:

Nagy köszönöm a kommenteket.Én a primitív bunkó,igen köszönöm szépen a jelzőt is......Hasonló jókívánságokat és rólatok hasonlóan vélekedő válaszolókat kívánok nektek,ha tesztek fel ide egy kérdést!!!Ja és még valami.szerintem ti akik ennyire a macskák mellet kampányoltok,minden bizonnyal,ugyanolyan bolond macskaetetős vénasszonyok lesztek,mint a szomszédom.Hajrá!

Egyébként meg így vagy úgy,de el fognak tűnni a macskák az udvarunkról....ezzek,hogy engem szapultok miattuk csak a méginkábbi gyűlöletem erősődik irányukba..pedig eddig szerettem a macskákat.Köszönöm a segítséget,NAGYOK VOLTATOK!

2010. okt. 28. 06:33
 44/64 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy vki olyan ember aki utálja az állatokat, egyszer megunja ezt az állapotot, kiteszi a mérget, aztán a kutyád nyalja fel, még ha kerítés mögött is van, de ha elviszed sétálni, vagy a macska behord vmi mérgezett egeret az udvarodba, vagy nem is kell behordani, bejön a mérgezett egér, ott döglik meg a kutyád meg megeszi. Na akkor sírhatsz, ríhatsz és csodálkozni fogsz, hogy hogyan történhetett meg ilyesmi.
2010. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:

Beírod a Google-ba, hogy macska távol tartása a kertből. Vagy ehhez hasonlókat, és nagyon sok választ fogsz találni.

Aki pedig kóbor cicákat etet, annak ivartalanítani, bolha ellen kezelni ,féregteleníteni is kellene. Az nem felelősség, hogy csak enni adok a kóbor cicáknak. Ha bőven van étel, sok kiscica születik. Ha sovány az étlap, kevesebb lesz a kölyök. Az állatvilág már csak ilyen.

2010. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a választ:))
2010. okt. 29. 07:43
 47/64 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kutyát sem tartanék mert az is a kertedbe fog szarni.Amúgy meg nem látszol valami nagy állatbarátnak.Feltettél egy kérdést mit vártál,hogy mindenki osztani fogja a véleményedet?Telepíthetsz olyan növényeket amiknek a szagát utálják a macskák és ha megszűnik az élelem forrás előbb utóbb odébb állnak.
2010. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:

Pedig állatbarát vagyok,jobban mint azt gondolnád.DE!HAGY DÖNTSEM MÁR EL ÉN,HOGY MILYEN ÁLLAT LEGYEN A KERTEMBEN!!Továbbá azt is olvashattad ,hogy a kiscicákat meg tudjuk-tudják fogni,és elviszik őket,keresnek nekik gazdit.De a nagyok azok vadak,nem hagyják megfogni magukat.Nem hinném,hogy bármiért is szégyellnem kéne magam,hiszen nem kiírtom őket,egyszerűen csak nem akarom,hogy az én telkemen tanyázzanak.Úgy gondolom,hogy aki nem járt méhg hasonló cipőben,az ne is alkosson véleményt.....

JA ÉS MÉG VALAMI.A KUTYÁIMAT NE MERÉSZELD A SZÁDRA VENNI!!!ODA SZARNAK AHOVA AKARNAK,ŐK AZ ÉN TÜNDÉRKÉIM ÉN AKARTAM ŐKET MAJD ÉN ÖSSZESZEDEM UTÁNUK A KERTBŐL!HOZZÁD SZARJON OLYAN ÁLLAT AKIT A HÁTAD KÖZEPÉRE NEM KÍVÁNSZ!Ez a mai jókívánságom számodra...MÉG VALAKI KÖTÖZKÖDNI???Csak mert nem azért írtam ki,hogy bíráljatok,hanem azért,hogy segítsetek tanácsokat kértem,nem véleményt.Szevasztok...

2010. okt. 29. 12:16
 49/64 anonim ***** válasza:

Utolsó! Tisztelni kellene mások nézeteit.

Személy szerint én nem bánnék tizenöt macskát a szomszédban (sőt, annak örülnék, ha nekem lehetne ennyi macskám), de el kellene fogadni, hogy vannak olyanok, akiket ez zavar.

Jogában áll védekezni ellenük, olyan módon, amivel nem árt nekik. És semmilyen egyéb módon nem felelős azokért a macskákért, vagy a szomszédja tetteiért, ha ilyen felelősséget önként nem akar felvállalni.

2010. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm!

Még annyit fűznék hozzá,hogy nekem gyerek koromban mindig volt cicám,több is.De felnőttként a kutyus mellé tettem le a voksomat.És most abban a helyzetben vagyok,hogy választanom kell az idegen kóbor macskák és a saját kutyusaim között.Egyértelmű,hogy a kutyáimat választom.Mint már mondtam,nagyon picik és sérülékenyek és nem hinném hogy egy nagyobb méretű macska támadását nem sínylené meg bármelyik....Ennyi.

2010. okt. 29. 12:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!