Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Talált cica, nem...

S. O. S. Talált cica, nem tudjuk a fajtáját!?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Most találtuk, és istentelenül vékony, kint vannak a csigolyái és a lapockája is, szinte minden csontja.

Milyen fajtájú? nagyon szeretnénk rajta segíteni.


2010. nov. 19. 17:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az állatorvostól ne várj sokat, ő gyógyít nem fajtát határoz meg. Erre szoktam mondani, hogy nagyon jól gyógyít a miénk is, de mikor megkérdezte, hogy ez a macska abesszin-e, és mondtam hogy sziámi, majd közölte, hogy ezzel a fejjel nem sziámi én meg közöltem, hogy akkor mutatom a törzskönyvet, mert nem is rossz törzskönyvű sziámi. Szóval, ha teszem azt nem tenyésztőnél veszem, hanem találom, elviszem a dokihoz, most azt hinném, hogy abesszin?


Amúgy az is lehet, hogy valami házi + "fajta-macska" keverék, nem biztos, hogy valami teljesen tiszta, de attól is vigyétek el szegényt, hátha kell neki valami kezelés.

2010. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, mindenképp elvisszük. mondjuk nem zavar ha nem fajtiszta, eddig mindig csak sima házicicám volt =)
2010. nov. 19. 18:29
 13/17 anonim ***** válasza:
gyönyörűszép, remélem csak rendes koszt kell neki és meghízik.
2010. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez a típus jutott róla eszembe: birman macsek:)A képen egy szürkés cica van, de barna színben is előfordul.

Tényleg nagyon szép, remélem sikerül rendbe hozni!

Én is javaslom a dokit, ő meg tudja állapítani van-e valami betegsége, aztán jó minőségű táp, és adhatsz neki pl macska Béres-cseppet, hogy megerősítse a szervezetét..

2010. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem meg a ragdoll ugrot be. :)

[link]

2010. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért van egy olyan lehetőség is, hogy elviszed a dokihoz, kiderül, hogy a cica azonosítóval van ellátva, és régen keresi már a szerető gazdija.. Végül is nem hinném hogy egy kóbor utcai kandúr hozta össze ezt a gyönyörűséget:) Könnyen lehet elveszett fajtacica!
2010. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

nem tudom, mert elég rossz passzban volt tegnap, egy ilyen cica ha elszökik akkor nem tartották jól...

a fajtáját majd kiderítem, köszönöm a válaszokat =))

mostmár sokkal jobban néz ki.

2010. nov. 20. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!