Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ír valaki jópofa, vicces...

Ír valaki jópofa, vicces cicaneveket?

Figyelt kérdés
Kb. fél órája kaptam egy cicát, 2 hónapos. Életem első háziállata, szóval nem tudom fejből az egész macskanév-szótárat. :D Tesóim szerint legyen Adolf, de szerintem egyáltalán nem Hitleres. :D Inkább Chuck Norrisos, de nincs az az élőlény, akit Chucknak/Norrisnak lehetne hívni. x) Remélem ebből kapcsoltatok, hogy milyen típusú nevekre gondolok (nem feltétlenül hivatalos állatnév). Valaki adna tippeket?
2010. nov. 29. 15:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Bodri
2010. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
2010. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Gondoltam még a Bélára és a Bejglire is, de valahogy nem illenek hozzá.

Ilyesfajta tippeket is szívesen várok. :D

Amúgy az lemaradt, hogy hím cicáról van szó.

2010. nov. 29. 15:40
 4/30 A kérdező kommentje:
Bodri. :D
2010. nov. 29. 15:41
 5/30 anonim ***** válasza:
Linux, Garfield
2010. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:

cilumilu,aztán lett két kölyke egy fiú,egy lány

a fiú:milu lett a neve

a lány: cilu lett a neve


macskusz,hibiszkusz,kitekattusz

2010. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy macskánk, akit Luxusnak hívtunk, azon elég nagyot nézett mindenki. Volt egy kis vacka, oda meg felírtuk, hogy Luxuslakás. Ezen általában mindenki jót nevetett.

Különben nem értem, miért ne lehetne egy macska neve Chuck Norris. Milyen vicces lenne, amikor kiállsz az ajtóba, hogy "csáknorisz cicc, cicc" :D

2010. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Volt Szurka nevű cicám.A szomszédok halálra nevették magukat, amikor hívtam.De lánycicaként volt Berci cicám is.Nagyiméknak Faszi nevű cicájuk volt. Édesanyáméknak Sárikájuk volt, olyn szépen tudott nyávogni, öröm volt hallgatni. Szomszédomnak Némó cicájuk van.
2010. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
Az én macskám Ignác volt.
2010. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Úgy hirtelen egy csomó nevet kitaláltam neki, majd felváltva használom őket, amíg nem jön az igazi név. :D Chucky, Sirius, Voldi, Csoki (pedig kicsit olyan sárgás-vajszínű cicus), Cica, Goffri, Dzsoffri (apám folyton dzsoffrinak mondjaa goffrit), Margarin, Terminátor, Heri Kókler, Csirke, Hintaló (ha magára hagyom, nem nyávog, hanem szabályosan nyekereg, mint egy hintaló). :D


Egyik válaszolónak: Senki és semmi se érdemli meg, hogy felvegye Chuck Norris nevét. :D

2010. nov. 29. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!