Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Forrázott cica - Mit tehetnék?

Forrázott cica - Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Reggel kiesett anyum kezéből a teás kancsó, és sajnos épp ott volt a cicám is. Szinte az összes forró tea ráömlött. Letisztogattam hideg vizes törölközővel, hamar meg is száradt, de keservesen nyávog most is néha, nem is veszem fel, csak a buksiját simogatom. Biztosan nagyon fáj neki, de nem tudom mit tehetnék. Az itteni állatorvos nem foglakozik ilyen "semmiségekkel", átvinni nem tudom másik városba. Úgy sajnálom szegénykét. :(
2010. dec. 14. 14:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

14:51 Hát igen, ő csak disznókkal meg tehenekkel szeret foglalkozni, kutyáknak a veszettség ellenit se szereti intézni. :S


Megmaradt a szőre a cicusnak, semmi nem látszik rajta. Próbáltam megnézni, hogy milyen a bőre, de fájt neki, már ahogy hozzáértem a hátához. Úgyhogy körbekérdeztem a barátokat, és az egyiket rá tudtam beszélni, hogy vigyen el minket egy jó állatorvoshoz. Most indulunk...


Köszönöm mindenkinek a választ!!

2010. dec. 14. 15:21
 12/15 anonim ***** válasza:

www.haziallat.hu

Itt tudsz kérdezni és egy állatorvos órákon bellül valószínűleg válaszol is.

2010. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy van a cica? Doki mit mondott?
2010. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy érdeklődsz, :) kapott bőrnyugtató sprayt. Reggelre már viháncolt, meg vadászott a lábamra, szóval semmi baja. :) Már a simogatást is tűri, de kerüli anyumat... biztos haragszik rá. :D
2010. dec. 15. 14:46
 15/15 anonim ***** válasza:
A kérdés elején már kezdtem felhúzni magam hogy egy újabb ember aki nem képes állatorvoshoz vinni az állatát, örülök hogy végül nem így lett.
2010. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!