Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen házi kosztot adjak...

Milyen házi kosztot adjak vagy csináljak a macskáimnak? Leakarom szoktatni őket az állandó konzervről mert már sokba kerül 1 hónapban. Nem tudom mi az amit adhatok nekik és meg is ennék.

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 09:21
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, az én cicáim nem ették meg a macskafüvet, viszont ajánlom neked helyette a vízipálmát! A cicók imádják, és még jól is néz ki.
2011. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Kérdező: ha nem akarod állatorvosi számlákkal kompenzálni azt, amit a táp árán megtakarítasz, olvasd el ezt:

[link]


Utána dönts.

2011. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Eh, felejtsd el te abba a kategóriába tartozol, aki páratlan érzékkel választja ki a leghülyébb tanácsot. Kár a szóért.
2011. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Mgamtól biztosan nem adok nekik nyers húst , én sem enném meg!És akkor ne is oltassam be a macskáinkat? Akkor meg abba döglik majd bele mert elkap valami gethát! Akkor az jobb lesz?

Az a vizipálma jól hangzik, hol lehet ilyet beszerezni?

2011. jan. 18. 09:39
 15/34 anonim ***** válasza:

Brilliáns érv. A macskatápot nyilván megennéd, nemde, csak ne lenne ilyen drága?

Kaparj össze egy kis zsét, aztán hajrá! Jó étvágyat.

2011. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Én nem ezt mondtam nem kell kombinálni! De te biztosan megennéd, vagy talán már ettél is azért vagy ennyire dilinyós!

de akkor te adj neki nyugodtan nyers húst de akkor ott egyél vele az etetőjéből!

2011. jan. 18. 09:54
 17/34 anonim ***** válasza:
Na, azért az egeret sem főzi meg a cica, mielőtt megeszi!
2011. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Te ezt írtad:

"Mgamtól biztosan nem adok nekik nyers húst , én sem enném meg!..."


Ebből az állításból az következik, hogy te csak olyat adsz a macskádnak, amit magad is megeszel.

Következésképpen, amíg konzerves macskatápot etettél, és ettél is, a macskával kellett megharcolnod minden falatért.


Innentől fogva minden világos. Nyilván a harcban nem csak fizikai, hanem mentális sérüléseket is szenvedtél. Máris érthetővé vált, miért nem tudtad értelmezni a linkelt cikk oltásra vonatkozó részét...

2011. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Ja de az a kinti cica! A bentinek nem fogok egeret sem.
2011. jan. 18. 10:14
 20/34 anonim ***** válasza:
Egyébként nyers baromfit, halat teljes biztonsággal kaphatnak, a nyers sertéshústól betegedhetnek meg, amennyiben az fertőzött.
2011. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!