Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen házi kosztot adjak...

Milyen házi kosztot adjak vagy csináljak a macskáimnak? Leakarom szoktatni őket az állandó konzervről mert már sokba kerül 1 hónapban. Nem tudom mi az amit adhatok nekik és meg is ennék.

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 09:21
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Aki ennyire hülye mint te az ne ide írjon! Bánom is én mi volt benne TE adj a macskádnak amit TE akarsz és ha nem oltatot akkor nem oltatod az engem nem érdekel! Én csak azt kérdeztem milyen kaját lehet csinálni neki amit megesznek! Erre vártam az értelmes válaszokat de úgy nézem itt bármit kérdez az ember 2-3 nál több ember nincs aki tud kérdésre válaszolni!
2011. jan. 18. 10:18
 22/34 A kérdező kommentje:
nem tudom ki írta az előzőt, de az ilyenek várom!
2011. jan. 18. 10:19
 23/34 anonim ***** válasza:

"Mgamtól biztosan nem adok nekik nyers húst , én sem enném meg!..."


Nyulad hogy van? Ő váltott a túrős csuszára, vagy te kezdtél el füvezni?

2011. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Esetleg az egység jegyében mindketten a macska tápját dézsmáltátok, és nagyon fogyott...
2011. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Fel hívnám a figyelmedet, hogy

- ahogy a nyúl "növényevő",

- ahogy te "mindenevő",

- ahogy a kutya húsevő,

- úgy a macska "szigorúan húsevő".


A szigorúan húsevő pedig azt jelenti, hogy szigorúan húst eszik.

Ha ezt figyelembe veszed, lőttek a közös gasztronómiai élményeknek. Ha nem, lőttek a macska egészségének. Valakinek áldozatot kell hoznia...

2011. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy te meg vagy győződve arról, hogy én macskakaját eszek de azt nagyon remélem, hogy a macskáid (ha egyeltalán vannak mert ha nincs akkor nem értem mi a fa**t írogatsz ide?!)elkapnak valamit és eltávoznak mellőled!
2011. jan. 18. 10:48
 27/34 A kérdező kommentje:
Különben meg nem azt írtam, hogy nem kapnak húst hanem NYERS húst nem kapnak!! Ennyit erről! Az ember normálisan kérdez és egyből ilyenek jönnek! Sok szerencsétlen!
2011. jan. 18. 10:50
 28/34 anonim ***** válasza:
24%

Istenem, hát ez az, amit a legelején láttam. Linkeltem neked egy cikket, ami egy tudományos kísérlet eredményét ismerteti, te pedig egy szót sem értettél meg belőle.


A kísérlet eredményét világosan dokumentálták, és soha, egyetlen tudós sem cáfolta, ellenben máig tudományos referencia.

Világosan leírták, hogy a kísérlet eredménye az volt, hogy a nyershúst evő macskák 4 generáción át makkegészségesek maradtak, míg a főtt ételt (= házikoszt) fogyasztó macskák mindenféle betegségeket és parazitákat kaptak el, és 4 generáción belül kipusztultak.


Sajnálom a macskádat.

2011. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nem lesz több generáció mivel ivartalanítva vannak, szóval nem tartok tőle, hogy az utódaiknak bajuk lesz! Tiszta hülyeség! Miből gondolod te azt, hogy nem értettem meg belőle semmit? Az egész csak annyi, hogy nem fogok nekik nyers húst adni azért mert itt ez a link! Olyat kaptak eddig is ami nem volt teljesen megfőve és semmi bajuk! Az meg a te dolgod mit adsz neki! Ha szaporítani akarod őket akkor érthető az aggodalmad de én nem azért tartok macskát, hogy sorra szülessenek a kicsik!
2011. jan. 18. 11:03
 30/34 anonim ***** válasza:

Hát, nem mondanám, hogy minden alap nélküli ez a megállapítás, bár nem tudom, mennyire hiteles ez a neten közzétett tudományos kísérlet. Azt hiszem a macskatenyésztők gyorsan kudarcot vallanának, ha ez valóban így van, mert ők többnyire tápot és konzervet adnak az állataiknak, annak pedig nem sok köze van a nyers húshoz.

Persze nem kívánok durva hangvételű vitába bocsátkozni, ez csak egy hirtelen meglátásom, de talán van alapja.

2011. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!