Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Dilemába vagyok. Májusban...

Dilemába vagyok. Májusban születtek kiscicák és november végétől jan 16-ig mind meghalt aktivitást követöen 3 napon belül nem egy idöben. Most 23. án meg meghalt a 4 éves kandurom. A betegség és a halál ugyanaz volt mint a kicsiknél. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tünetek:Aktivitást követő napon döbbenetes fogyás,étvágytalanság,a szem rendre csipás,egyhelyben ülés vagy fekvés,aztán egyensuly vesztés ezt követően 2 órán belül halál.Kérek mindenkit erre feleljen,ha tud,mert (én is tudom,hogy orvos)Még nem teljes az infom,tehát,ha kell még majd irok.Köszönöm
2011. febr. 26. 13:51
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Kedves Petrova a kérdés nem az volt amiröl te beszélsz!Az az iskolás gyerek jut eszembe rolatok akik igy felelnek,akit kihivnak a táblához felelni,de persze nem érti a kérdést,ezért másrol beszél mintha értené.Idetartozik ez a vicc is: Pistike azt mondja az iskolába,tanárnéni tegnap született 10 kiscicánk és mind fideszes!De jó mondja a tanitó néni,holnap jön Orbán Viktor bácsi az iskolába,majd meséld el neki.Másnap Orbán Viktor bácsi tényleg ellátogat az iskolába és érdeklödve hallgatja Pistikét,aki azt mondja.Tessék képzelni született 10 kiscicánk és abból 5 fideszes.Ejnye Pistike mondja a tanitó néni tegnap azt mondtad mind fideszes.Igen tanitó néni,de azóta 5 kinyitotta a szemét.
2011. febr. 28. 21:40
 32/37 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a te "vicced" hogyan kapcsolódik ehhez a témához, de az én előző válaszomban igenis válaszoltam a te általad feltett kérdésre. "Mi lehetett a baj?"

A válaszom ismét: nagyfokú felelőtlenség, és valószínűleg vírusos fertőzés.

2011. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Egyébként ha meg nincs pénzed, hogy akarod kivédeni, hogy a többi macskádnak is ugyan az legyen a sorsa mint az előzőeknek? Sehogy.
2011. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
*ne az legyen
2011. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Kedves Petrova! A vicc ugy jön ide,mint a válaszotok,a macskáról szol nem?Érdekes észrevetted,hogy nem a konkrétumhoz tartozik.Bravo.Na akkor hogy szólt az én konkrét kérdésem?Nézd meg légyszi!Látam már pár oldalon a válaszodat álltalánoságokrol beszélsz.Tényleg értesz te a macskákhoz?Vagy csak ahoz,hogyan szapulj,itélj meg embereket a Macskák cimü oldalon.De nyugodj meg nem vagy egyedül.Amugy tudtad,hogy én is tudtam,hogy az orvos megmondja mitől haltak igy meg a cicáim? (pár ezerért)?
2011. márc. 1. 14:42
 36/37 anonim válasza:

Kedves Erik! Senki sem találkozott még ilyen jelenséggel.

Most jobb?

2011. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Igen,de ki az az Erik?Mert én Ervin vagyok Tisztelettel
2011. márc. 1. 16:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!