Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszédom lelőtte a macskái...

Harmonii kérdése:

A szomszédom lelőtte a macskáimat! Mit csináljak? (Indoklás: szemtelenek voltak)

Figyelt kérdés
Már több macskám is volt, és ebből 5-öt biztosan ő lőtt le, volt ami én láttam, volt amit utólag mondtak. Nem tudok mit tenni mert vadászengedélye van és szabadon lövöldözik verebekre, macskákra és kutyákra is.
2011. ápr. 5. 20:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy állatvédőnek ugyanolyan joga van, mint neked vagy bárki másnak. Ugyanazt tudja Ő is tenni mint bárki. Feljelentést tesz a jegyzőnél rendőrségen stb.

Tegyél feljelentést, lakott területen nem lehet csak úgy lövöldözni. Jó lenne ha lenne bizonytékod is.

2011. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
100%
szerintem is jelents fel, mert az, hogy vadászengedélye van, nem jogosítja fel, hogy lakott területen lövöldözzen
2011. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
írj egy emailt a blikk-nek. komolyan. napiszaron is volt egy két állatkinzós kretén képe. erre meg ráharapott a blikk.
2011. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
A vadászfegyverét erre nem használhatja. Ez önbíráskodás, indokolatlan károkozás, sőt: indokolatlan fegyverhasználat. Jelentsd fel! Még a vadász engedélyét is bevonhatják.
2011. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az előzőek véleményét, jelentsd fel.

Annyit azonban hozzátennék azért hogy miután lelőtte az első, majd a második macskádat, miért hoztál oda mégtöbb macskát, és tetted ki őket a veszélynek? Vagy ha már megvoltak, miért nem vitted be őket a házba? Gondolhattad volna hogy előbb utóbb nekik is bajuk lesz... Ez felelőtlenség volt ne haragudj. Tudtál a veszélyről, mégse tettél semmit.

2011. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mostmár tudom, hogy kerülhetett az a két macskahulla zsákban a közelünkben levő rétre... :S. Mentem munkára, és egy nagy fehér zsák mellett mentem el, tele volt valami birkabőrfélékkel (nem nagyon néztem meg közelről hogy pontosan mi az), meg két felnőtt cica is ott volt kifordulva a zsákból...néztem, hogy ezek hogy kerülhettek oda...te jó ég
2011. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Elsőkörben készíts videófelvételt, aztán jelentsd fel.


Ha nem segít, akkor vegyél szerbektől gránátot és bszd be az ablakán!

2011. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Amugy a mienk is eltűnt, de az már pár éve volt. Ő egy megpucolt csirkét csórt el a szomszédból. Pár napra rá eltűnt. De azért az ember nem kellene hogy kint hagyja az ebédjét, hisz saját macskájuk is volt, tudjuk ki volt az.
2011. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Jopár év börtönre számithat, a lakott területen belul lovoldoz eles fegyverrel. Jelentsd fel, mielott veletlenul agyonlo valakit.

Komolyan. Jelentsd fel - ne a jegyzonel, hanem a rendorsegen.

2011. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
azonnal feljelentés állatkínzásért!
2011. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!