Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszédom lelőtte a macskái...

Harmonii kérdése:

A szomszédom lelőtte a macskáimat! Mit csináljak? (Indoklás: szemtelenek voltak)

Figyelt kérdés
Már több macskám is volt, és ebből 5-öt biztosan ő lőtt le, volt ami én láttam, volt amit utólag mondtak. Nem tudok mit tenni mert vadászengedélye van és szabadon lövöldözik verebekre, macskákra és kutyákra is.
2011. ápr. 5. 20:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
A vadészengedély nem a macskáknak és kutyáknak a lövöldözésére ad engedélyt.Mineképpen jelentsd fel és a vadásztársulanál is tagyél panaszt.
2011. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Kösözönm mindenkinek aki válaszolt!

Egy kicsi faluban élek, ahol mindenki ismer mindenkit és így elég fura helyzet az egész mivel mindenki tud mindent, de nem tesznek ellene. Egyszer a polgárőrség parancsnoka feljelentette, erre az utcán nappal leütötte és simán megúszta. Az állatvédőkben még bízok, tudnátok adni címet, elérhetőséget??

2011. ápr. 6. 17:50
 23/29 A kérdező kommentje:
A jegyzőhöz pláne nem tudok fordulni, mert együtt vadásznak, ráadásul a beteg nagymamámról is azt mondta, hogy aki ennyi gyógyszert szed, az inkább lője főbe magát.
2011. ápr. 6. 17:54
 24/29 A kérdező kommentje:

MEgint írok :)

Utánaérdeklődtem és azt mondták, hogy elvileg már bevonták a vadászengedélyét, de én erről nem tudtam mert ugyanúgy hallom a légpuskalövéseket és éjjel hordja a szarvasokat és vaddisznókat. A macskákat az elmúlt 3-4 évben lőtte le szóval ez azért nem annyira friss, csak mára sikerült "kikönyörögni, hogy hagyja meg Árnyékot. Amikor teregettem akkor is lőtt, de mikor anyám kijött a felesége ugrott ki az ajtón, hogy bizony ő lőtt és nem a férje.

2011. ápr. 6. 17:58
 25/29 A kérdező kommentje:

És látta, hogy én nem ijedtem meg, mert tovább teregettem.

És félek, mert még itt kell élnem mellettük x évet. Én most töltöttem be a 18.évem és nem szeretnék úgy egyetemre menni, hogy nem rendeztem az ügyet. A feleség a virágai miatt haragszik, meg is fenyegetett, hogy ha még egyszer odamegy a cica és letöri a büdöskét akkor "kitekeri a nyakamat".

2011. ápr. 6. 18:03
 26/29 Platypus ***** válasza:
100%
Ha látod, hogy hozta haza az illegálisan elejtett vadat, akkor azonnal hívd a rendőrséget vagy a helyi vadásztársaságot, és szépen elmeszelik orvvadászatért.
2011. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod, ennyiből már átmennék, és úgy megpics.znám az asszonyt is, meg ezt az elmebeteg állatot is, mint a huzat.

[link]


Azonnal írj nekik, és a rendőrségen mindenképp tegyél feljelentést, ne már, hogy egy barom terrorizáljon ott mindent. Vagy menj a médiához!!!! De minél előbb! Mi a garancia arra, hogy Árnyékot is nem fogja kinyírni pár k.rva büdöske miatt?

2011. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Sajnálom a cicád a miènknek a köjkeit nyírta ki a szomszèdunk állítólag azèrt mert azt hitte mi is ezt tettük volna.Levágta a fejüket ásóval ès elásta őket egy kis gödörbe.
2013. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Megsúgom...börtön jàr érte
2023. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!