Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is jól tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jól tettem, hogy ezt mondtam neki? Ti is ezt tettétek volna a helyemben? (a többi bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel már több, mint 8 hónapja levelezek az interneten és rendszeresen beszélünk egymással telefonon keresztül is. Ő kint dolgozik külföldön és csak évente egyszer jön haza novemberben az idős szüleihez két hétre Magyarországra. Országon belül 450 km választ el minket. Mivel munkanélküli lettem már 1 hónapja, megmondtam neki, hogy csak akkor találkozom vele itthon, ha kapok addigra munkát, mert különben nem érezném jól magam, feszült lennék a találkozókor. Egyre jobban kedveljük egymást, és szeretnék én is találkozni vele, de így nem akarok. Szerinte ez a kifogás nem lehet akadálya annak, hogy végre személyesen is megismerjük egymást, mert már számolja a heteket. De úgy gondolom, hogy ő többet érdemelne egy munkanélküli, gyermekét egyedül nevelő nő társaságánál, ezért mondtam neki, hogy inkább találkozzunk majd jövőre, mert addigra már biztosan lesz újból munkám, és most télen inkább csak a családjával és az otthoni barátaival legyen. Mindketten 30-as korosztály vagyunk. Ő tegnap azt mondta telefonba mikor felhívott, hogy aludjak még rá párat, és gondoljam át a dolgokat, hisz olyan jól el tudtunk eddig is beszélgetni. Szerintetek is jól tettem, hogy így elkerültetem vele, hogy csalódjon bennem személyesen találkozáskor? Kérlek, mondjátok el a véleményeteket, mert egy kissé bizonytalan lettem, hogy jól döntöttem-e, de visszakozni nem valószínű, hogy fogok így sem, mert eddigi életemben is mindig tartottam magam ahhoz, amit döntöttem, akár jó következménye lett, akár rossz.
2010. szept. 24. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki rá lehetőséget, hogy eldöntse, így is kellessz -e neki. Lehet, hogy így csak saját magad akadályozod a boldogságodat!
2010. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talzz vele! Lehet 1év mulva lesz vkije+szerintem az h vki munkanélküli nem akadály! Nem lehet h csak kifogás a részedről? Ok nincs annyi pénz, de ha más nem 1-2napot adj matoknak!
2010. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Hadd döntse el ő, hogy elég jó vagy-e neki.
2010. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem neked, hanem neki kéne eldöntenie,hogy ez zavarja e őt..

szóval sztem talizzatok

2010. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehogy várj vele egy évet!Én is találkoztam netről munkanélküli,gyerekét egyedül nevelő nővel és nem lett belőle semmi rossz.(Na jó,csak megdugtam meg utána kapcsolatban maradtunk de az is jó volt) :) Ha jókat beszélgettek akkor találkozz vele,egy lehetséges - kapcsolat vagy akármi nehogy ilyen anyagi dolgokon vérezzen már el.
2010. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Furkó Lurkó, pont ez az amire nem vágyom, hogy csak jól megdugjon, ahogy te fogalmaztál, és ennyi legyen. Akkor inkább ne legyen semmi, és sose találkozzunk.
2010. szept. 28. 12:02
 7/9 anonim válasza:
Szerintem is mindenképp találkozz vele, az, hogy most épp munkanélküli vagy, ne legyen már akadály. Még ha havonta jönne haza, azt mondom, hogy ahogy gondolod, egy hónapon már csak nem múlik (bár én így sem tenném függővé a munkától), na de egy év rengeteg idő. Mindenképp találkozz vele, ne gondolkodj helyette. Az előző hozzászólóval pedig ne foglalkozz!!! (Egyébként nem valószínű, hogy ha egy éve csak levelezés útján vagytok kapcsolatban, akkor csak egy röpke kalandot akarna tőled!)
2010. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, de ne feledkezz meg az önvédelemről. Lehet, hogy csak át akar verni, és elad rabszolgának külföldön... Na jó azért remélem nem, de szerintem találkozz vele, mert ha még egy évet váratod simán ráunhat a dologra...
2010. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hogy őszinte legyek... ez butaság...ha tudja h munka nélküli vagy és még akarja a talit akk szted nem szeret?:D logikus hogy találkát!:D nemfog kiutállni vagy lenézni :D
2010. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!